Damian Ukeje - Moje Boskie Buenos Protokultura Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Damian Ukeje - Moje Boskie Buenos

Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale prawda jest jednak taka, że nie tylko. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli się z nami Damian Ukeje w projekcie "Moje Boskie Buenos": muzyką legendarnego zespołu Maanam, pełną siły wpływania na ludzkie odczuwanie.

Nie da się nie wspomnieć tu o Korze - niezwykłej, wyrazistej Wokalistce, która jak nikt potrafiła zamknąć w utworach prawdziwe emocje, by uwolnić je potem na scenie. Te emocje wpływały na wszystkich i wpływać będą nadal, jak długo będzie trwać legenda Maanamu.

rock - koncerty w Trójmieście


Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w hołdzie wielkiej Artystce, ale też aby muzyka jej Zespołu nadal żyła.Muzyka jest po to, by ją grać, piosenki po to, by je śpiewać - podczas koncertu Damian Ukeje zagra więc akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy wraz z wielką Wokalistką, Korą.

Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej muzyki, skupienia się na niej jako sztuce, a nie tylko legendzie.

Damian Ukeje
Kompozytor, autor tekstów oraz wokalista. W 2011 roku wziął udział w pierwszej edycji programu "The Voice of Poland". Wykonanie autorskiego utworu "Nie mamy nic" dało mu zwycięstwo i tytuł pierwszego Najlepszego głosu w Polsce.

Dwa lata po tym sukcesie, 5 lutego 2013 roku, ukazała się debiutancka płyta Damiana pod tytułem "Ukeje", którą promowały single "Bezkrólewie", "Zanim Odejdę", "Moja Mała Ameryka" oraz "Nie Moja Krew". Rok później artysta był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku.

Druga płyta "ỤZỌ" została wydana 30 września 2016 roku. Pochodzą z niej bardzo dobrze przyjęte single "Film", "Niedźwiedź", "Stan Nieważkości", czy "Od Połowy" zaśpiewany wspólnie z Sarsą.

Dziś Damian Ukeje powraca z utworami Maanam i królowej Kory jako muzyczny hołd dla tej niezapomnianej Artystki

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    30 zł
BILETY:
Przedsprzedaż - 30zł
W dniu koncertu - 40zł

Dostępne w serwisie Going.
https://goingapp.pl/evt/2094084/damian-ukeje-moje-boskie-buenos