Daniel Cavanagh Protokultura Gdańsk Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Daniel Cavanagh

rock

termin
gru 3
poniedziałek Godz. 20:00
miejsce Protokultura
adres Gdańsk, Niterów 29B (Teren Stoczni Gdańskiej)
bilety
60 zł , w przedsprzedaży 50 zł
szczegóły w opisie

Z przyjemnością ogłaszamy drugi etap trasy Daniela Cavanagha "The Monochrome Tour". Po bardzo udanym wydaniu albumu solowego "Monochrome" pod koniec 2017 roku Daniel rozpoczął szereg występów na żywo w pierwszej połowie 2018 roku. Tej jesieni / zimy powróci na trasę odwiedzając tereny, na których nie był w stanie wystąpić wcześniej w tym roku.

Kazik & Kwartet Proforma

wrz 3

wtorek, g. 19:00

Gdańsk,

Another Pink Floyd The Wall 40 lat

lis 15

piątek, g. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
DANIEL CAVANAGH [Wielka Brytania] [Acoustic Rock/ Singer Songwriter/ Art Rock] 
Brytyjski muzyk, kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista. Jeden z założycieli i wieloletni członek zespołu Anathema. Brat Vincenta i Jamiego.

rock - koncerty w Trójmieście


Występował także z zespołami Leafblade, gdzie śpiewał i grał na gitarze, oraz Antimatter, jako gość na albumie Leaving Eden, na którym zagrał na gitarze. Zaśpiewał również na jednym z nagrań post-rockowego zespołu Spherical Minds i zagrał na albumie In the Mushroom grupy Lid. W 2002 roku zdecydował się opuścić Anathemę by przyłączyć się do Antimatter. Po niedługim czasie zmienił jednak zdanie i wrócił do Anathemy.

Koncerty będą eklektyczną mieszanką materiału solowego, mnóstwem piosenek Anathema i kilkoma specjalnymi przysmakami, wszystko dostarczone w odpowiednim intymnym otoczeniu, które idealnie pasuje do późnych jesiennych nocy.

OŚWIADCZENIE Z DANIELA:
"Drodzy polscy fani, moje szczere przeprosiny za odwołanie trasy wcześniej tej zimy, kiedy zachorowałem tuż przed wyjazdem w trasę, ale teraz udało mi się w końcu przełożyć trzy występy w Polsce, więc mam nadzieję, że was tam zobaczę. To może być naprawdę wyjątkowy koncert, będę mógł zagrać kilka bardzo rzadkich selekcji starszych, rzadkich piosenek Anathemy! Do zobaczenia!"

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Przedsprzedaż
    50 zł
Dostępne online:
https://goingapp.pl

Czytaj także