stat
PATRONAT

Daria Zawiałow gościnnie Natalia Szroeder - Ladies' Jazz Festival

  • czwartek, 25 lipca 2024, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    119 - 189
    Kup bilet

DARIA ZAWIAŁOW w ciągu siedmiu lat zawodowej kariery ma już na koncie cztery albumy, 42 nominacje w branżowych plebiscytach, podwójnie diamentowe, platynowe i złote płyty. Do tej pory Artystka zdobyła 10 nagród w branżowych plebiscytach, a wśród nich sześć to Fryderyki i do tego ten najnowszy przyznany Jej w marcu 2024 za Album Roku. 10 nagród to tyle samo co 10 statuetek Grammy Take 6, których koncert również będzie uświetniał dwudziestolecie festiwalu dam jazzu. To kolejny dowód na to, że muzyka jest jedna i że rola kobiet w jej tworzeniu jest bezdyskusyjnie znacząca.

DARIA ZAWIAŁOW to jeden z najmocniejszych głosów polskiej estrady. Jest autorką tekstów i kompozytorką. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii wyróżnia ją ogromna charyzma. Rok 2024 stoi pod znakiem nowego rozdziału w jej twórczości. Nowe piosenki! Nowy album! Nowy Producent! Nowa energia! Występy Darii to zawsze fantastyczne widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma wiele koncertów, podczas których zgromadziła tysiące widzów.
W tym roku po raz pierwszy w swojej karierze Daria zagra na Ladies Jazz Festival i to z gościnnym udziałem Natalii Szroeder.

jazz - koncerty w Trójmieście


Czwartek, 25 lipca 2024 g.20 Polsat Plus Arena Gdynia
Zapraszamy!

Przeczytaj także

jazz
Kup bilet
cze 12

środa, g. 20:00

 (1 opinia)

jazz
Kup bilet
lip 21

niedziela, g. 17:00

Gdynia,