stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d." Opinie (2)

Daria ze Śląska, która znalazła się w czołówce wielu ubiegłorocznych podsumowaniach muzycznych, rusza w drugą część rozpoczętej w 2023 Pierwszej Trasy. Artystka na żywo zaprezentuje utwory z pierwszej płyty Daria ze Śląska tu była oraz nowe numery, które pojawią się na planowanym na wiosnę minialbumie.

maj 30

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
Kup bilet
paź 17

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 167 - 209 zł
Kup bilet
Wydana na wiosnę 2023 roku, pierwsza płyta Darii ze Śląska to przede wszystkim mocne i bezpośrednie teksty oraz brzmieniowa różnorodność: od ambitnego popu po alternatywę. Po premierze wydawnictwa Daria zagrała na Orange Warsaw Festival, OFF Festivalu w Katowicach, Męskim Graniu, występowała z Kortezem i towarzyszyła Dawidowi Podsiadło na scenie podczas jego POST PRODUKCJA TOUR. Za singiel Gambino była nominowana do nagrody Bursztynowego Słowika, otrzymała też prestiżową Nagrodę im. Grzegorza Ciechowskiego i jest nominowana do Nagrody im. Kazimierza Kutza 2024. 2023 rok Daria ze Śląska zakończyła wyprzedanym koncertem w warszawskiej Stodole. W ten wyjątkowy wieczór na scenie towarzyszyli jej: Kortez, Jakub Skorupa, Młody, Jędrzej Wise i Solar. 14 lutego Wokalistka rusza w dalszą część swojej Pierwszej Trasy.

pop - koncerty w Trójmieście


Na wiosnę planowana jest premiera minialbumu Darii ze Śląska, która ukaże się nakładem wytwórni Jazzboy. Na albumie znajdą się m.in. już opublikowane utwory Duch, To nie zabawa i najnowszy nagrany wspólnie z Kortezem - Pamięć do złych słów.