Dawid Podsiadło - NOWY TERMIN Stadion Energa Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat

Dawid Podsiadło - NOWY TERMIN Opinie (13)

pop

Dawid Podsiadło ogłasza nowe daty swoich trzech, zaplanowanych na czerwiec tego roku koncertów stadionowych. Koncert w Gdańsku, który miał się odbyć 13.06.2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021.

W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncerty Dawida Podsiadło zostają przeniesione na przyszły rok.

pop - koncerty w Trójmieście


Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia.

-------
W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, Artysta postanowił zorganizować dwa koncerty, zaplanowane na czerwiec, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)


Jak mówi sam Dawid, "tym razem biletów nie powinno zabraknąć", ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo.

Na pytania o gości i repertuar Dawid dodaje: "Będziemy stopniowo odkrywać karty, ale już dzisiaj wiemy, że na pewno uda nam się zaskoczyć fanów".


O Dawidzie Podsiadło
Mijający rok był pasmem sukcesów dla Artysty. Deszcz nagród (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), niesamowity sukces płyty "Małomiasteczkowy", która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach to tylko część z nich.

Wiosną tego roku w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" muzyk razem z zespołem odwiedził kilkadziesiąt kameralnych sal widowiskowych, by we wrześniu zakończyć sezon koncertowy jednym z największych wydarzeń mijającego roku.

Koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem, przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie - prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach.

Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.

Zwrot biletu

Tych, którzy chcą zwrócić bilet, obowiązuje aktualny regulamin (powstał na bazie ustawy z dnia 2 marca 2020). Wszyscy zainteresowani tą opcją otrzymają zwrot środków maksymalnie w ciągu 180 dni. Przed upływem ustawowego terminu otrzymają wiadomość, gdzie będzie dostępna opcja zwrotu.

Co to znaczy w praktyce? Zapytaliśmy Bartosza Trońskiego z eBilet.

- Proces wygląda następująco: na tym etapie klienci otrzymali mailing z opcją zachowania biletów lub zwrot na voucher oraz informację o ustawowym terminem na zwrot. W ciągu 180 dni od momentu otrzymania tej wiadomości, klienci otrzymają kolejną, w której dostępne będą te same opcje, tj. zachowanie biletów i zwrot na voucher, ale będzie w nim też możliwość zwrotu "jak zapłacono" (na kartę lub konto, z którego nastąpiła płatność). Po wybraniu tej opcji w formularzu, zwrot zostanie zrealizowany w ciągu 3 dni roboczych.


Czytaj także

lip'21 10

sobota, g. 21:00

Sopot,