stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło - Przed i Po Opinie (5)

pop

Dawid Podsiadło wystąpi w Sopocie 9 i 10 czerwca 2023 roku w ramach trasy koncertowej "Przed  i Po".

Po Tour:
09.06 - Sopot, Opera Leśna (sold out)
10.06 - Sopot, Opera Leśna (sold out)
11.06 - Sopot, Opera Leśna (sold out)

pop - koncerty w Trójmieście


"Uprzejmie informujemy, że godzina koncertu Dawida Podsiadło w Sopocie w ramach trasy "Przed i Po Tour", na który posiadasz bilet, uległa zmianie.

Plan dnia:
19:30 otwarcie głównej bramy wejściowej
21:30 start koncertu
Ze względu na siedzący charakter show prosimy o pozostanie na swoich miejscach przez cały czas trwania koncertu i nieblokowanie ciągów komunikacyjnych, kluczowych dla służb porządkowych i medycznych.

ZABRONIONE JEST WNOSZENIE JEDZENIA I NAPOJÓW ZE STREFY GASTRONOMICZNEJ NA WIDOWNIĘ. Organizator umożliwi wnoszenie jedynie odkręconych butelek z wodą do pojemności 0,5l.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego osoby, które swoim zachowaniem zakłócają porządek publiczny, zachowują się głośno, agresywnie, znajdują się pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub innych substancji o podobnym działaniu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy lub mogą zostać z niego usunięte. Jeżeli będziesz świadkiem takiego zachowania poinformuj służby porządkowe.

Udanego koncertu!"

"Ale zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc.

A więc przechodzimy do części fajnych newsów.

Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę.
Nazywa się Przed i Po."


Zapraszamy.