stat

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!

W minioną sobotę, 26 sierpnia, PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.

pop - koncerty w Trójmieście


Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu.

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­- Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem - to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec - mówi Dawid Podsiadło.

Trasa stadionowa 360 w przyszłym roku zawita do trzech miast:

01.06.2024 Gdańsk - Polsat Plus Arena Gdańsk
15.06.2024 Poznań - Enea Stadion
22.06.2024 Chorzów - Stadion Śląski

Partnerem strategicznym trasy jest: Credit Agricole.
Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Enea Stadion, Stadion Śląski.
Patroni medialni: WP.pl, RMF
Organizatorzy: MUZK, East Eventz

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    109 - 599 zł
Trybuny od 109 zł
Płyta 199 zł
VIP 599 zł