stat
Impreza już się odbyła

Debata znanych osobistości: Być we dwoje - o potencjale związku

gru 15

poniedziałek, g. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Spotkanie poprowadzi Katarzyna Montgomery, autorka programu "Mała czarna" w TV4 (https://www.repka.pl/).

Wśród zaproszonych gości znajdują się cenione i powszechnie znane osobistości ze świata nauki i sztuki - Katarzyna Lengren (popularna scenografka i dziennikarka), Magdalena Środa (filozofka, publicystka, feministka, profesorka Uniwersytetu Warszawskiego) oraz Benedykt Peczko (psychoterapeuta, trener biznesu, Dyrektor Polskiego Instytutu NLP).

Porozmawiamy o tym, jaki potencjał tkwi w związku dwojga ludzi. Przyjrzymy się temu, co oznacza autentyczne bycie we dwoje, czego początkiem może stać się relacja partnerska, jakie nowe możliwości otwiera przed każdym z nas dzielenie się sobą i branie od innych Poruszymy temat rozkwitu i kryzysu w związku, radości i wyzwań w byciu we dwoje.

Wstęp wolny!

Debata odbędzie się już po raz drugi w ramach:

XX Edycji Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron
Termin: 19-21 oraz 26-28 marca,
Miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.
Udział w tegorocznym, wiosennym Festiwalu oraz Debacie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania lepszego kontaktu ze sobą, poczucia bliskości z innymi ludźmi oraz inspiracji do działania.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.