Decapitated + BelzebonG + Mentor + Dormant Ordeal Drizzly Grizzly Gdańsk Sprawdź!
stat

Decapitated + BelzebonG + Mentor + Dormant Ordeal Opinie (1)

DECAPITATED ogłasza polską część trasy CANCER CULTURE POLSKA 2022, która rozpocznie się z końcem listopada i obejmie 12 miast. Tym razem jako gość specjalny wystąpi wszystkim dobrze znany stoner/doom metalowy BELZEBONG, a towarzyszyć im będzie zespół MENTOR i zdobywająca coraz to większe grono fanów krakowski DORMANT ORDEAL.

Wacław Vogg Kiełtyka: po znakomitym sezonie festiwalowym wracamy z koncertami klubowymi i trasą CANCER CULTURE POLSKA 2022.Cancer culture na żywo wypada jeszcze lepiej niż na płycie więc będziecie mogli stanąć twarzą w twarz z siłą tego albumu. Zagrają z nami zielarze z Belzebong, Mentor i death metalowy walec Dormant Ordeal.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


BELZEBONG: Przyjaciele zielonego diabła zapraszają na koncerty. Zioło w Polsce nielegalne, ale Belzebong jeszcze tak. Przyjdź upalić się riffami ku chwale rogatego.

DECAPITATED
Zespół został założony w 1996 roku przez braci gitarzysty Wacława "Vogga" Kiełtyki i perkusisty Witolda "Vitka" Kiełtyki oraz wokalisty Wojciecha "Saurona" Wąsowicza, następnie dołączył do nich basista Marcin "Martin" Rygiel. Po wydaniu swoich czterech albumów, w 2007 roku zginął, w wypadku samochodowym, Witold Kiełtyka. Zespół zawiesił swoją działalność, a w 2009 roku powrócił na polską scenę muzyczną!

Decapitated jest jednym z kilku polskich zespołów, o którym słyszano nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zespół włada technicznym death metalem, ale obecnie możemy jeszcze usłyszeć thrash i groove metal. Gotowi?

BELZEBONG
BelzobonG powstał w 2008 roku, w którego skład wchodzą Cheesy Dude, Felony Dude, Sleepy Dude i Alky Dude. Zespół ma za sobą trzy albumu, wiele koncertów po Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Gatunkowo wpisują się w Stoner Metal i Doom Metal. Podczas ich występów można zauważyć od razu, jak scenę wypełnia dym, z którego wyłania się zespół z twarzami zasłoniętymi przez włosy. Przyszłość spowija gęsty dym z bonga. Ten sam dym wyznacza ramy stylistyki, w której się poruszamy - Sheepy Dude dla kvlt.pl.

MENTOR
Mentor zaczął władać scenami od 2016 roku. W skład zespołu wchodzi trio z Thaw i wokalista z J.D. Overdrive. Przez swoich członków, grupa nie potrzebowała ogromnej reklamy, bo już od początku było o nich głośno. Ich muzyka to jedna wielka wybuchowa mieszanka black metalu z thrash metalem, a to wszystko podparte hardcore punkiem z niesamowitymi riffami.

DORMANT ORDEAL
Projekt powstał w 2005 roku z inicjatywy Radka Kowala, następnie w 2008 roku powstał zespół, który już mogliście poznać lub dopiero poznacie. Zagrają dla nas techniczny, dysonansowy i szybki death metal. Jeżeli wszystkie wymienione wyżej zespoły leżą w waszych gustach muzycznych, to z Dormant Ordeal będzie tak samo! Ich świetne harmonie gitarowe wprowadzą nas w odpowiedni klimat. Będzie agresywnie i potężnie!

Informacja o biletach