Degustacja win: 6 kieliszków na Wielkanoc Skarbnica Win Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Degustacja win: 6 kieliszków na Wielkanoc

Czy wiedzieliście, że jajko bardzo lubi towarzystwo wina musującego, a mięsny pasztet wina białego? Przekonaj się razem z nami, że takie połączenia mogą być niezwykle udane! Zapraszamy Was na pierwszą degustację wina z łączeniem potraw. Zbliżają się święta wielkanocne, więc chcielibyśmy pokazać Wam, jak można łączyć wino z tradycyjnymi polskimi potrawami - na stole pojawi się pasta jajeczna, tradycyjna sałatka jarzynowa, pasztet naszej Mamy, kiełbasy i mazurek z kajmakiem wykonany przez Olę.

Do tych dań zaproponujemy:
- Familie Moutard, Blanc de blancs, brut nature
- Le vigne di Sammarco, Nottetempo, Chardonnay barrique
- Domaine Moltes, Pinot gris
- Château du Coudray Montpensier, Chinon AOC
- Chocalan, Cabernet Sauvignon
- Haut-Cluzet, Sauternes AOC

W czasie spotkania oprócz wina i wielkanocnych przekąsek na stole znajdzie się pieczywo z rzemieślniczej piekarni i woda.
Czas trwania degustacji: 2 godziny.

Cykl 6 kieliszków...
to dłuższe degustacje, podczas których pokazujemy 6 win z dobranymi do nich przekąskami. To cykl swobodnych spotkań przy winie i jedzeniu - na luzie i bez spiny. Przez 2 godziny będziemy Wam opowiadać o tych winach, wskazywać różnicę pomiędzy nimi, odpowiadać na Wasze pytania i wspólnie zjemy kilka smacznych potraw. Stół pomieści 12 osób, więc w takiej grupie będziemy spędzać czas.


Bilety znajdziesz w linku poniżej