Degustacja win weselnych Wino i sery Gdynia Sprawdź!
stat

Degustacja win weselnych

Jeżeli poszukujecie wina na przyjęcie weselne, zapraszamy na degustację 10 win idealnie dobranych na taką okazję. Przedstawimy wina musujące, białe oraz czerwone.

Podczas degustacji pomożemy również obliczyć ilość potrzebnych butelek na Wasze wesele. Doradzimy czym kierować się przy wyborze wina oraz na co zwracać uwagę przy współpracy z salami weselnymi. A także z przyjemnością dobierzemy wina do menu weselnego.
Jednym słowem - odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

W celu zapewnienia komfortu wszystkim gościom, prosimy o rezerwowanie (przez wydarzenie na Facebooku lub email) konkretnych godzin degustacji. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zakup biletu na wydarzenie.

Dostępne godziny:

Sobota 25.01.2020
- godz. 14:00 - 7 dostępnych miejsc
- godz. 16:00 - 8 dostępnych miejsc
- godz. 18:00 - 6 dostępnych miejsc

Niedziela 26.01.2020
- godz. 12:00 - 6 dostępnych miejsc
- godz. 14:00 - 8 dostępnych miejsc
- godz. 16:00 - 5 dostępnych miejsc
- godz. 18:00 - 4 dostępne miejsca

Ważne informacje:
- Wstęp tylko dla osób pełnoletnich
- Zakup biletu: https://evenea.pl/event/degustacjawinweselnych/
- Miejsce: sklep WINO i SERY, ul. Wielkopolska 26, Gdynia Orłowo
- Dojazd komunikacją miejską: przystanek Plac Górnośląski
- Parking: wiele miejsc parkingowych jest dostępnych wokół Placu Górnośląskiego lub przy ul. Inżynierskiej 35 i dalej. Miejsca parkingowe od sklepu dzieli 1 min spaceru.

O nas:
Importem i sprzedażą wina zajmujemy się od 2011 roku pod marką Skarbnica Win. Specjalizujemy się w dostawach wina do restauracji i hoteli, a także na przyjęcia oraz imprezy masowe. Na stałe współpracujemy z konsultantami ślubnymi i event managerami, dla których przygotowujemy kompleksową usługę zaopatrzenia w wino.
Prowadzimy również specjalistyczny sklep z winami w Gdyni Orłowie, który jest miejscem licznych degustacji i spotkań z winem w tle.
Wszystkie wina w naszej ofercie są selekcjonowane przez właścicieli (sommelierów). Wina pochodzą z małych, rodzinnych winnic od ludzi, którzy w ich produkcję wkładają całe swoje serce.


Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.