stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Depeche Mode Night | Before Memento Mori World Tour 2023

Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, miłośników i całą resztę wariatów, którzy mają odjazd na punkcie DEPECHE MODE! Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się, że to nie jest tylko muzyka, tylko coś więcej.

Z głośników popłyną przede wszystkim utwory Depeche Mode z ich bogatej dyskografii oraz solowe dokonania członków zespołu. Usłyszymy również covery utwory DM w wykonaniu innych zespołów. Nie zabraknie też muzyki kapel grających w podobnych klimatach.

Podczas tej edycji DEPECHE MODE NIGHT będziemy rozgrzewać się do zbliżających się koncertów DM w naszym pięknym kraju w ramach trasy Memento Mori World Tour 2023, bo jak wszyscy wiemy 2 sierpnia grają w Warszawie, a 4 sierpnia w Krakowie. Jak nie trudno się domyślić, nie zabraknie kawałków z ostatniej płyty DM Memento Mori, a może nawet polecą wszystkie. Jest tylko jeden sposób, aby przekonać się o tym, jak będzie po prostu musicie być na tej imprezie!

6 godzin Waszej/naszej muzy, koncertowe nagłośnienie i światła, ogromny parkiet do tańca i duża antresola nad nim, wizualizacje, teledyski, fragmenty koncertów oraz ten oryginalny, nieporównywalny z innymi klimat.

Kto był na poprzedniej edycji DEPECHE MODE NIGHT 28 stycznia w Podwórko.art / Scena Ucho, ten wie, że zapowiada się dobra impreza!

Prezentuje: Jaca Music Events muza/wizualka

Wjazd: 25 zł
Wstęp: +18


Imprezę nakręca Monkey Shoulder