Derby Niemiec: Borussia - Bayern w Mavericku Maverick Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Derby Niemiec: Borussia - Bayern w Mavericku

Sportowe wydarzenia na dobre zaczynają wracać do naszego stałego harmonogramu. Na początek ruszyła Bundesliga, którą mogliśmy obserwować już w zeszły weekend. Po 2 miesiącach bez gry, trzeba jednak nadgonić harmonogram, dlatego już we wtorek zapraszamy na popołudnie z hitami ligi niemieckiej!

Zaczynamy o 18:30 od spotkania, które od dobrych 10 lat definiuje nam podział sił w niemieckim futbolu. Starcie gigantów, czyli mecz Borussii z Bayernem może już teraz zdecydować kto zostanie mistrzem w tym dziwnym sezonie. Jeśli bawarczycy wygrają, ich przewaga wzrośnie do 7 punktów, co może okazać się barierą nie do przeskoczenia dla ekipy z Dortmundu. A wiemy, że Lewy lubi wbijać gole swojemu byłemu klubowi. Haaland z Borussią jednak nie zamierzają tanio sprzedać skóry u siebie.

Po zakończeniu tego meczu zapraszamy na 2 równolegle lecące spotkania Bundesligi, które również zapowiadają się ciekawie:

20:30 Leverkusen - Wolfsburg
20:30 Frankfurt - Freiburg


My ze swojej strony podtrzymujemy emocje, lejąc najlepsze rzemieślnicze piwo z kranów oraz zapewniając potrawy, zdolne nasycić wszystkich fanów futbolu.

Rezerwacje na messengerze lub pod 536-803-889

Do zobaczenia przy barze!