Dinozaury na Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Klif Galeria Klif Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dinozaury na Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Klif

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Klif przygotowało moc niezwykłych atrakcji. W dniach 4-12 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do zaginionego świata dinozaurów! Tematyczne warsztaty, wystawa, spotkanie z dinozaurem to tylko część niespodzianek, jakie czekać będą na milusińskich. Zapraszamy!

Dinoprzygoda w Klifie
Początek czerwca to dla najmłodszych wspaniały czas - przyjemnie spędzone chwile, prezenty i dużo radości. W tym roku Dzień Dziecka może trwać zdecydowanie dłużej! Już od 4 czerwca w Centrum Handlowym Klif obejrzeć będzie można jedyną w swoim rodzaju wystawę "Zaginiony Świat Dinozaurów". To wyjątkowa ekspozycja, dzięki której dzieci będą miały możliwość nauki przez zabawę.
Rozpoczynając podróż do prehistorycznych czasów dinozaurów, każde dziecko otrzyma pakiet niezbędny do odrywania ich tajemnic. Pierwszym punktem na mapie wycieczki będą odwiedziny wykopalisk archeologicznych. Tam każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany, a następnie skierowany do wyznaczonej strefy wykopalisk. Przy użyciu narzędzi, które najmłodsi otrzymają na recepcji, będą musieli znaleźć, a następnie odkopać wielki szkielet pradawnego gada.

Następnym przystankiem będą warsztaty archeologiczne, podczas których dzieci wraz z animatorem rozwikłają zagadkę wydobytego z wykopalisk dinozaura. Następnie przyjdzie czas na relaks i zabawę w grupie. Na małych odkrywców czekać będą wielkie puzzle, o wymiarach 2 m x 2m, zadaniem będzie sprawne ułożenie i dopasowanie wszystkich elementów. Kolejną atrakcją będzie ścianka wspinaczkowa, na której szczycie znajduje się gniazdo pterodaktyla. To nie lada gratka dla ciekawych świata pociech i zwieńczenie wspinaczkowych wysiłków. Ostatnim punktem podróży do świata dinozaurów będą pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Twoje dziecko nie może przegapić takiej przygody!

Wystawa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 14:30 dla grup zorganizowanych, a dla indywidualnie odwiedzających od 14:30 do 19:00 oraz w weekendy od 10:00 do 19:00.

W weekend 4 i 5 czerwca zapraszamy na warsztaty, podczas których najmłodsi będą tworzyć latawce oraz baloniki w kształcie tych prehistorycznych zwierząt. W kolejną sobotę i niedzielę, w dniach 11 i 12 czerwca, odbędą się zajęcia z szycia pacynek-dinozaurów oraz malowanie wybranych elementów związanych z życiem dinozaurów.