Disco Stars Live: Sławomir Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Disco Stars Live: Sławomir Opinie (4)

To on przyciąga tłumy na imprezy plenerowe w całym kraju! Sławomir jest twórcą zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce estradowej - Rock Polo.

To połączenie typowo rockowych instrumentów jak gitary i perkusja, z zabawnymi tekstami i pełną radości melodią. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, płyty Sławomira osiągnęły status platynowych a jego największy przebój "Miłość w Zakopanem" zna chyba każdy. Każdy kojarzy też charakterystyczny styl Sławomira i jego niezwykłą sceniczną kreację, wąsy i nietypowe stroje. Zobacz to z bliska na własne oczy na naszej scenie, posłuchaj hitów na żywo i baw się na wielkim statku na środku morza!

disco polo - koncerty w Trójmieście


Dwudniowa impreza Disco Stars Livena pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby zobaczyć Sławomira na żywo z tak bliska. Wieczorem rozkręci Cię dwóch Djów, a następnie gwiazda wieczoru - Sławomir wystąpi z koncertem największych hitów. Impreza potrwa do rana!

Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, a popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Imprezę zakończy Back to Disco czyli taneczny wieczór połączony ze spotkaniem z gwiazdą. Będziesz mieć możliwość spotkania ze Sławomirem, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

W cenie od 189 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- koncert gwiazdy: Sławomir - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Uwaga: Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.
Kup bilet
cze 26

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
sie 1

niedziela, g. 19:30

Sopot,