stat

Dla Ciebie Mamo

  • sobota, 25 maja 2024, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    170 - 180
    Kup bilet

Wyjątkowy koncert "Dla Ciebie Mamo" to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki filmowej, musicalowej i estradowej.

• Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu.
• Orkiestra i wyjątkowy klimat muzyczny.
• Utwory dedykowane mamom.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert.
Usłyszymy między innymi: "Lubię wracać tam, gdzie byłem już", "List do matki", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Hallelujah", "Mamo" z rep. IL DIVO i wiele innych pięknych melodii, aż cała sala zaśpiewa z nami.

W koncercie udział biorą:

Joanna Horodko - solistka, pedagog i pianistka. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych.

Emilia Zielińska - uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, która w swoim repertuarze posiada utwory estradowe i filmowe.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta, także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski - wybitny tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E.Presleya.

Orkiestra pod batutą Orlina Bebenowa. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, nastroju wprowadzanego przez muzyków i dostarczają niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Udział tej orkiestry to gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz - organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Organizator: Business Art Renata Brukiewicz.
Organizator zastrzega możliwość drobnych zmian w repertuarze i formule wydarzenia.

muzyka filmowa
Kup bilet
mar 23

sobota, g. 19:00

 (2 opinie)

muzyka filmowa
Kup bilet
mar 24

niedziela, g. 12:00

Gdańsk Sopot,