Dni Morza Wyspa Sobieszewska On-line Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dni Morza Opinie (4)

21 i 22 września na Wyspie Sobieszewskiej odbędą się Dni Morza organizowane przez Chorągiew Gdańską ZHP w ramach Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej. W programie: bezpłatne, godzinne pływanie na jachtach żaglowych, animacje da dzieci i rodzin oraz koncert szantowy Grupy Muzycznego Wsparcia.

Zbiórka na pływania oraz animacje dla dzieci się odbędą się przy przystani przy ul. Nadwiślańskiej 56 (przystanek Sobieszewska linii 186). Na pływania można się zgłosić indywidualnie, z grupą przyjaciół bądź całymi rodzinami (dzieci do lat 16 pod opieką dorosłych). Na jednej jednostce płynie maksymalnie 5 osób. Koncert szantowy w sobotę odbędzie się w Przystani Ptasi Raj przy ul. Nadwiślańskie 139B.
Z racji ograniczonej liczby miejsc na pływania prowadzone są zapisy: http://bit.ly/zgloszenianadnimorza.

Program Dni Morza na Wyspie Sobieszewskiej

21 września (sobota)
11.00-16.00 Pływania dla mieszkańców
12.00-17.00 Animacje dla dzieci i rodzin, Spotkanie z Królem Mórz
18.00 Koncert Szantowy Grupy Muzycznego Wsparcia, laureata konkursu szantowego Szanty pod Żurawiem (lokalizacja: ul. Nadwiślańska 139B, Przystań Ptasi Raj)

22 września (niedziela)
10.00-15.00 Pływania dla mieszkańców
11.00-16.00 Animacje dla dzieci i rodzin, Spotkanie z Królem Mórz


Dni Morza i bezpłatne, godzinne rejsy dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska odbędą się po raz trzeci. Instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego o specjalności żeglarskiej dzielą się swoimi umiejętnościami i pasją z mieszkańcami, ponieważ od 2017 roku Miasto Gdańsk prowadzi Program Społeczny Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej przygotowujący mieszkańców dzielnicy na Europejskie Jamboree 2020.

Więcej informacji: www.gdanskwyspasobieszewska.pl oraz www.facebook.com/TerazWyspaSobieszewska/

Organizatorzy: Miasto Gdańsk i Chorągiew Gdańska ZHP

Informacja o biletach

Czytaj także