Dni otwarte osiedla Nadmorski Park Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dni otwarte osiedla Nadmorski Park Opinie (6)

Nadmorski Park to osiedle, które powstaje najbliżej gdańskiego molo. Budowa czterech kameralnych budynków zakończy się tego lata. W związku z tym deweloper tej inwestycji - firma Invest Komfort - organizuje tu dni otwarte, po raz pierwszy będzie można odwiedzić to osiedle.

paź 22-24

piątek - niedziela, g. 18:30 - 22:00

Gdańsk,
paź 24

niedziela, g. 14:00 - 17:00

Będzie to okazja by zapoznać się z malowniczym położeniem osiedla oraz poznać jego przyszły charakter.

Osiedle tworzą cztery skąpane w zieleni budynki. Pomiędzy nimi znajduje się patio, urozmaicone wodną kaskadą. Naturalny charakter Nadmorskiego Parku i jego wpasowanie w zielone otoczenie udało się uzyskać m.in. dzięki niskiej, trzypiętrowej zabudowie, elewacjom z drewnianymi elementami, pnącej roślinności oraz pergolom z podwieszanymi siedziskami. Do mieszkań na najwyższym poziomie przynależą tarasy dachowe. Budynki wzbogacone są też o panoramiczne windy z widokiem na zieleń, która dzięki specjalnemu oświetleniu szczególnego uroku nabiera wieczorem.

Na osiedlu powstaje prywatna strefa relaksu i rekreacji z pokojem wypoczynkowym, salą fitness i saunami oraz nowością - strefą audiofila to udogodnienia, dzięki którym mieszkańcy zyskują dodatkowe miejsce sprzyjające odprężeniu i spędzaniu wolnego czasu.

Na terenie inwestycji powstała specjalnie wydzielona zewnętrzna strefa z wieloma atrakcjami dla dzieci, takimi jak trampolina, huśtawki bocianie gniazdo i ważka, karmniki, czy uwielbiany przez najmłodszych przyrząd do zabawy z dźwiękiem.

Odwiedzający dni otwarte
mogą liczyć na specjalne atrakcje, przygotowane przez dewelopera Invest Komfort. W czasie, gdy animatorzy zaopiekują się najmłodszymi, rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić i poznać całą inwestycję. Wizytę umili łagodny akompaniament trio smyczkowego.

Wielbiciele wysokiej jakości dźwięków z pewnością docenią też osiedlową strefę audiofila, gdzie na gości będzie czekał specjalista, który odpowie na wszystkie pytania i zademonstruje możliwości wysokiej jakości sprzętu muzycznego.

Partnerem imprezy jest firma Doram Desing, producent wysokiej jakości mebli ogrodowych.

Czytaj także