stat
Impreza już się odbyła

Wróbla Staw to kameralne osiedle powstające na gdańskim Jasieniu, niedaleko centrum Gdańska, blisko naturalnych terenów sprzyjających rekreacji na świeżym powietrzu. Powstają tu domy i budynki wielorodzinne. Ich skala decyduje o kameralnym charakterze osiedla.

lut 27

piątek, g. 15:00

Gościcino,
Wstęp wolny
mar 6-9

piątek - poniedziałek, g. 07:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Drugi etap budowy domów na tym osiedlu został zakończony, kończy się także budowa trzeciego etapu - zgodnie z planem dewelopera, firmy Inpro, domy zostaną oddane do użytku do końca tego roku. W tej chwili wybierać można tu wśród 23 jednorodzinnych nieruchomości.
Wiosną przyszłego roku na tym samym osiedlu rozpocznie się budowa domów wielorodzinnych - trzy- i czterokondygnacyjnych.

Dni otwarte inwestycji to okazja, aby poznać okolicę osiedla, zobaczyć jakie sporty można uprawiać niedaleko własnego domu oraz na samym osiedlu. Ponadto zwiedzić będzie można zarówno gotowe, jak i właśnie wykańczane domy szeregowe.

Doradcy z działu sprzedaży odpowiedzą na pytania dotyczące samych nieruchomości jak i procedur związanych z zakupem domu. Aktualnie deweloper proponuje pięcioprocentowy rabat przy zakupie domu na osiedlu Wróbla Staw.
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora