stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Dobry Wieczór Opinie (2)

Czy w listopadzie może być dobry wieczór?
Plucha za oknem, pierwsze przymrozki, szaro i przenikający chłód, to tylko kilka czynników potwierdzających tezę, że nic dobrego nie może się wydarzyć.
A jednak! Przełamujemy ten smutny i utarty schemat i zapraszamy Państwa na naprawdę Dobry Wieczór.
Na jednej scenie spotka się cała plejada znakomitych Artystów, którzy pozwolą Państwu oderwać się na kilka godzin od jesiennej rzeczywistości.

kabaret
Kup bilet
mar 10

niedziela, g. 17:00

Gdańsk Sopot,

kabaret
Kup bilet
maj'24 12

niedziela, g. 19:30

Kogo zobaczymy w Gdańsku?
Grupa MoCarta
- Kwartet smyczkowy z dużym poczuciem humoru o wysokiej kulturze, który działa na ludzi bez względu na wiek, narodowość czy poglądy polityczne. Każdy ich utwór to starannie dobrane fragmenty muzyki klasycznej i rozrywkowej, połączone wraz z akcją sceniczną i kilkoma rekwizytami w całość, doprowadzające Publiczność do spontanicznych wybuchów radości a czasem nawet do łez (rozpuku i pęknięć za śmiechu jak do tej pory nie zanotowano).

Dorota Miśkiewicz - nostalgiczna, wiecznie poszukująca, wyczulona na wciąż nowe dźwięki, czy eksperymenty. Jej znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, liryczne kompozycje balansujące na granicy trudnych do sklasyfikowania muzycznych gatunków. Elegancka i skromna, jednak charyzmatyczna na scenie, błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością, a jej głos jest piękny, jak ona sama.

Andrzej Sikorowski - krakowianin, piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów. Od 1977 związany z legendarną grupą Pod Budą. Wyjątkowość sztuki Sikorowskiego polega na tym, że nie zatracił w sobie wrażliwości, piękna, a jego teksty wciąż urzekają prostotą, co w połączeniu z wrodzoną jego wrażliwością tworzy niepowtarzalną całość. Artyście towarzyszyć będzie gitarzysta Jacek Królik.

Artur Andrus - znany, lubiany dziennikarz, autor tekstów piosenek, poeta, piosenkarz, konferansjer oraz artysta kabaretowy. Piosenki przeplata wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie - o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Artysta wystąpi z towarzyszeniem muzyków: Wojciech Stec - fortepian, gitara oraz Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon.

Przeczytaj także