Dont Let Daddy Know Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Dont Let Daddy Know Opinie (2)

Światowej sławy koncepcja festiwalu muzycznego Dont Let Daddy Know (DLDK) rozszerza się na Gdańsk i Sopot, gdzie odbędzie się 30 listopada 2019 r.

Don't Let Daddy Know zaczęło się siedem lat temu na magicznej wyspie Ibiza i jest obecnie światowym fenomenem z wydarzeniami odbywającymi się w ponad osiemnastu krajach. Bawiąc tysiące fanów DLDK na całym świecie, marka tworzy wyjątkowe poczucie wspólnoty, nawet w najbardziej masowych miejscach.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Po raz pierwszy DLDK zorganizuje imprezę w Polsce. Dlatego czeka na nas wiele niespodzianek, w tym oszałamiający, jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy skład. Połączenie najwyższej klasy produkcji i światowej klasy DJ-ów zapewni odwiedzającym niezapomniane przeżycia. Pols fani zawsze byli jedną z największych grup odwiedzających Don't Let Daddy Know, podróżujących corocznie na inne imprezy w Amsterdamie, Manchesterze lub Bukareszcie.

W Gdańsku wystąpią:
- Tiësto
- Don Diablo
- Sunnery James & Ryan Marciano
- Gianluca Vacchi
- Mike Williams
- Tyron Dixon
- Melo Kids & Rudy

DLDK Poland będzie czwartym przystankiem "Don't Let Daddy Know 2019". Kolejne edycje odbędą się m.in. Bukareszt, Manchester, Madryt