Don't Let Daddy Know Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Światowej sławy koncepcja festiwalu muzycznego Dont Let Daddy Know (DLDK) rozszerza się na Gdańsk i Sopot, gdzie odbędzie się 30 listopada 2019 r.

Don't Let Daddy Know zaczęło się siedem lat temu na magicznej wyspie Ibiza i jest obecnie światowym fenomenem z wydarzeniami odbywającymi się w ponad osiemnastu krajach. Bawiąc tysiące fanów DLDK na całym świecie, marka tworzy wyjątkowe poczucie wspólnoty, nawet w najbardziej masowych miejscach.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Po raz pierwszy DLDK zorganizuje imprezę w Polsce. Dlatego czeka na nas wiele niespodzianek, w tym oszałamiający, jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy skład. Połączenie najwyższej klasy produkcji i światowej klasy DJ-ów zapewni odwiedzającym niezapomniane przeżycia. Pols fani zawsze byli jedną z największych grup odwiedzających Don't Let Daddy Know, podróżujących corocznie na inne imprezy w Amsterdamie, Manchesterze lub Bukareszcie.

DLDK Poland będzie czwartym przystankiem "Don't Let Daddy Know 2019". Kolejne edycje odbędą się m.in. Bukareszt, Manchester, Madryt

BILETY: https://www.tmetickets.pl/a/dldk

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy muzyki elektronicznej nie tylko potrafią zapewnić wspaniałą zabawę, ale mają też dużo empatii i chętnie wspierają tych, którzy mieli trochę mniej szczęścia.
Artyści, biorący udział w wydarzeniu Dont't Let Daddy Know nie są wyjątkiem. Tym razem postanowili wspomóc wychowanków z dwóch trójmiejskich domów dziecka: Domu Dziecka "Na Wzgórzu" w Sopocie oraz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Gdańsku.

Organizator uruchomił aukcję, na której można wylicytować podwójne zaproszenie VIP, koszulkę z podpisem głównej gwiazdy - Tiesto oraz spotkanie ze wszystkimi artystami, występującymi w Ergo Arenie tego dnia. Wszystkie szczegóły i samą aukcję znajdziecie pod linkiem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/tiesto-don-diablo-i-in-charytatywnie-dldkpoland
Cały dochód z aukcji zostanie rozdzielony po równo pomiędzy 2 wybrane domy dziecka.

Podczas Don't Let Daddy Know Poland wystąpią:

• TIËSTO
• DON DIABLO
• SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
• GIANLUCA VACCHI
• MIKE WILLIAMS
• TYRON DIXON
• MELO.KIDS
• RUDY

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    229 - 800 zł