Dopelord, Diuna, Piołun Wydział Remontowy Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dopelord, Diuna, Piołun

Leave No One Behind & Doomstar Bookings ogłaszają, co następuje:

mar 14

niedziela, g. 18:00 - 23:00

Gdańsk,
cze'21 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
To się musiało tak skończyć. Krótko mówiąc nie było bata, żeby po doskonałej grudniowej sztuce, kiedy cały Wydział Remontowy uzależnił się od czarnej magii, Dopelord miał ominąć Trójmiasto w ramach "Under the Reptile Sun" tour. No i nie ominął. 25. sierpnia, w sobotę, Wydział znów pogrąży się w dymie.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dopelord na żywo nie trzeba polecać nikomu, kto ma uszy i oczy i jako tako potrafi ich używać. Kwartet w dalszym ciągu promuje ostatni, znakomity krążek "Children of the Haze". Od czasu premiery trochę się w szeregach Dopelord zmieniło, wszystko in plus. Kapela podpisała na przykład papiery z renomowaną agencją Doomstar, dzięki czemu ostatnio koncertuje po całej Europie bez ustanku i, co tu dużo gadać, staje się jedną z wiodących sił w europejskim stoner-doomie. Przeczuwamy nowy set, nowy merch, stary dobry wpierdziel. 

https://dopelord.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Dopelord666/

Diuna - trochę retro, trochę psychodelia, trochę stoner. Jak się zmiesza dużo fajnych składników to wychodzą fajne rzeczy i Diuna właśnie taka jest. Chłopaki nie przejmują się jakimiś granicami gatunkowymi, po prostu grają to, co im się podoba, a jakoś tak wyszło, że podoba się to też innym. Reasumując: jedna z fajniejszych i aktywniejszych młodych kapel na horyzoncie!

https://diuna.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/diunaband/

Piołun - brudny rock'n'roll pożeniony z klawiszami wyciągniętymi z klasycznych hardrockowych płyt, a to wszystko pomieszane z zacniutkim stonerem i przyozdobione punkiem. Wszystko to po polsku, z przekąsem, zaskakującą puentą i wysokooktanową energetyką. A na dodatek pełna profeska na scenie. Lubicie takie rzeczy. Będzie tańczone!

https://piolunband.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/piolunband


Bilety: 30 ziko na bramce.

I skumajcie jeszcze ten plakat autorstwa maestro Kuba Sokólski Illustration!

Czytaj także