stat
Impreza już się odbyła

Dosello | wiolonczela i handpan | scena letnia TwO

Jak to jest doświadczyć dwóch przeciwstawnych potencjałów w kontekście muzyki? Jesteście ciekawi spotkania instrumentu klasycznego z instrumentem nowoczesnym? Gdzie pełna majestatu wiolonczela nawiązuje werbalną relację z handpanem - instrumentem ze stali, niosącym głęboką harmonię akustyczną? Zapraszamy na koncert zespołu DOSELLO! Niepowtarzalny duet zagra dla Was na scenie zewnętrznej Teatru w Oknie 21 lipca o godz. 18:00. Zespół zabierze uczestnika w muzyczną podróż pełną kontemplacji. Podróż wypełnioną ekspresją o charakterze zarówno  wznoszącym i energetycznym jak i głęboko odprężającym zmysły. Pojawi się okazja aby zatrzymać na moment natłok myśli i pęd wywołany dniem codziennym oraz oddać się w ręce muzyki.

muzyka poważna
Kup bilet
maj'24 13

poniedziałek, g. 09:15, 11:30

O zespole: Zespół składa się z duetu: Diunacello (wiolonczela) oraz Urbanello (Handpan). Los sprawił, że nazwy Naszych solowych postaci są charakterem zbliżone do siebie. Tworzymy nowoczesny rodzaj muzyki, otrzymanej poprzez połączenie dwóch instrumentów:
Wiolonczela o temperamentnym brzmieniu, mogącym wprowadzić w stan rześkości, żywotności i dynamizmu, jak również zabrać w rejony nostalgii, melancholii oraz spokoju. Jako instrument klasyczny, doskonale dostraja się do otoczenia, budując odpowiedni nastrój.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Handpan jako instrument wykonany ze stali o błogim i anielskim brzmieniu, nawiązującym do głębokiej kontemplacji. Gatunek perkusji melodycznej, z pomocą której buduje się szereg fenomenalnych sekwencji prezentujących poszczególne kompozycje.

Charakter Naszej muzyki cechuje się wyjątkową wszechstronnością. Do Naszego zadania należy płynne opowiadanie najróżniejszych historii o zmiennej rytmice, barwie oraz melodyce.
Kiedy występujemy jako duet, Nasze instrumenty nawiązują magiczną formę niewerbalnej konwersacji, która rozpoczęła się niemalże od pierwszego spotkania.

Fanpage:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089007376833
https://instagram.com/dosello.music?igshid=YmMyMTA2M2Y=

WSTĘP WOLNY. Kwotę, którą zainwestowalibyście w bilet, proponujemy umieścić w kapeluszu artystów

Kontakt: www.teatrwoknie.pl | FB/IG/YT: @TeatrwOknie | teatrwoknie@ftg.pl | +48 533793100