stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dr. Alban, Beach Party - Dj Noz, Dj Nomi - Eska Live Active Festival Opinie (62)

Eska Live Active Festival to koncerty muzyczne, które odbywają się w różnych miastach z udziałem znanych artystów i DJ-ów polskich i zagranicznych. W Sopocie już w sobotę, 20 sierpnia, zagra Dr. Alban!!!

Before przed koncertem - "Beach Party" na gorącej, słonecznej Plaży Północnej. Początek od godziny 14:00! Królować będą oldschoolowe rytmy z lat 90'. Zagra znany i lubiany Dj Noz oraz Dj Nomi.

Dr. Alban zagra ok godz. 21.

Dr Alban - Szwed nigeryjskiego pochodzenia, muzyk eurodance i producent muzyczny, założyciel wytwórni Dr Records. Z zawodu lekarz dentysta. Ojciec dwóch córek. Jego największe hity to: It's My life, Sing Hallelujah, Papaya Coconut.

Szwedzki producent Denniz Pop wyprodukował w 1991 r. jego debiutancką płytę Hello Africa. Był numerem 1 na listach przebojów w niemal całej Europie. Wydany wówczas album "One Love" również odniósł sukces. W 1994 roku ukazała się trzecia płyta Look Who's Talking z przebojami Look Who's Talking, Away From Home i Let The Beat Go On. W 1995 roku Dr Alban założył własną wytwórnię Dr Records, która promuje początkujących wykonawców euro-dance (np. La Cream, Legacy Of Sound). Czwarty album Born In Africa (1996) przyniósł przeboje This Time I'm Free, Born In Africa i Hallelujah Day.

Rok 1997 to płyta "The Best Of Dr Alban 1991 - 1997" z największymi przebojami oraz remiksami autorstwa takich gwiazd niemieckiej sceny klubowej jak Sash! czy DJ Quicksilver. Szósta płyta I Believe (z której pochodzą Mr DJ, Long Time Ago i Feel The Rhythm) to ostatni sukces dentysty-muzyka. W 1999 roku Dr Alban wystąpił gościnnie w utworze Sash! Colour The World i zniknął na dwa lata. Bez echa przeszło nagranie w 2001 płyty o medycznym tytule Prescription (ang. recepta), którą promowały dwa single: Becouse Of You i What Do I Do. W 2002 roku Dr Alban zaśpiewał w utworze DJ-a Aligatora I Like To Move It. W 2003 r. nagrał singla "Work Work". Na składance "Same Hity (na lato!)" pojawił się remiks Gianniego Colettiego przeboju "Sing Hallelujah".

www.youtube.com


Informacja o biletach

Wstęp free
Strefa VIP pod sceną - 20 zł