stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Dr Misio
PATRONAT

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (Wesele, Dom zły, Drogówka, Wołyń, KLER ).

rock / punk
Kup bilet
lis 18

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt.: Młodzi i Pogo których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: Mentolowe papierosy, Dziewczyny, Młodzi, Hipster, Pogo czy Mr. H.

W 2021 roku zespół Dr Misio był nominowany do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii: Płyta roku. Obecnie muzycy pracują nad kolejnymi utworami i teledyskami, które będą promowane od wiosny 2023 roku jako zapowiedź nowej płyty, której premiera jest planowana na jesień 2023r.