Dramenbejsowy Dzień Dziecka Protokultura Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dramenbejsowy Dzień Dziecka

Wszyscy jesteśmy przecież dziećmi niezależnie od wieku. Dobra zabawa to podstawa dzieciństwa, dlatego mamy dla was nie lada gratkę. Gościem specjalnym imprezy będzie DroneHead, który aktualnie promuje swój najnowszy album Daughters of Havoc. Co ważne cały jego set będzie składał się w 100% z jego autorskich produkcji, a najświeższy materiał możecie przesłuchać tutaj:

https://nfsopfreelabel.bandcamp.com/album/daughters-of-havoc

Album można pobrać bezpłatnie, aczkowiek zachęcamy do dowolnej wpłaty dla Janka, który włożył wiele serca w to wydawnictwo. Dodatkowo na wydarzeniu będzie można nabyć album w limitowanej wersji CD w cenie 30 PLN.


Drugim gościem specjalnym będzie Charly, który przyleci do nas prosto ze stolicy Kanady - Ottawy gdzie gra od przeszło 20 lat i uraczy wasze uszy olbrzymią dawką oldschool Jungle.


Trzeci jegomość to Yokai, który specjalnie na to wydarzenie wróci do rodzinnego Gdańska by przypomnieć wam co to znaczy neurofunk!

-------------------------------------------------------------------------------------

Zagrają:

DroneHead [UDS/NFSoP]

Charly [Ottawa/Kanada]

Yokai [Dublin]

Jawor [DirtyDanzig]

Performer [DirtyDanzig]


Start: 21.00

Wjazd: FREE

Miejsce: Patio Protokultura


-----------------------------------------------------------------------------------

DroneHead - Polski producent pochodzący z Olsztyna, mieszkający na co dzień w Warszawie, tworzący głęboką muzykę neurofunkową z elementami klasycznego techstepu. Powiązany z UDS Underground Session, Neurofunk Society of Poland oraz Olsztyńskim AMC (Krazz, Aeromatic, DroneHead). W listopadzie 2016 wydał darmową EP o nazwie Anthems Of The Empire pod egidą Neurofunk Society of Poland.
W kwietniu 2018 roku ukazał się album CD pt. Daughters Of Havoc. Podczas wydarzenia usłyszycie premierowy materiał z tego albumu, oraz wiele innych autorskich utworów. Na evencie będzie można również nabyć płytę Daughters Of Havoc. Zapraszam :)

Linki:
DroneHead FB:
https://www.facebook.com/droneheadpl/
DroneHead Soundcloud:
https://soundcloud.com/dronehead
DroneHead - Anthems Of The Empire EP:
https://soundcloud.com/neurofunksocietyofpoland/sets/dronehead-anthems-of-the
DroneHead - UDS Podcast #19
https://www.youtube.com/watch?v=xndaZbqCzvo
DroneHead - Anthems Of The Empire mix NFSoP Podcast #29
https://www.mixcloud.com/NeurofunkSocietyOfPoland/dronehead-nfsop-podcast-29/
DroneHead - AEON (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=VXyS_JLsXYc

Yokai — Bliżej znany Gdańskiej scenie po prostu jako Janek. Przed laty stawał za sterami w dobrze znanym wszystkim Sfinksie, Fortecznej, Infinium, Protokulturze, GGoG New Front czy Pestce w której to najznamienitsze ówczesne składy tworzyły trójmiejską scenę Drum n bass. Mieszając najcięższe style futurystycznego drum n bassu miał przyjemność supportować: The Sect, Chris Su, Cause 4 Concern czy Future Signal. Aktualnie mieszkaniec Irlandzkiej stolicy, który wraca aby zaprezentować najlepszą selekte — porządnego neurofunku.
Szykować dupska - 2018 to rok jego drumowego powrotu
https://www.mixcloud.com/mariusz-janowiak/yokai-promo-2018-the-real-only-one-technoidneurofunk/
 

Czytaj także