Dropkick Murphys B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dropkick Murphys Opinie (4)

The boys are back and they're looking for trouble! Po niezapomnianym koncercie w Stoczni Gdańskiej w 2019 roku, Dropkick Murphys powracają do Gdańska! Legendarny celtic-punkowy zespół zagra 11 czerwca 2021 w klubie B90.

Relacja z imprezy

19:00 - otwarcie bramek
20:00 - DK/CB
21:00 - Dropkick Murphys

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Dropkick Murphys został założony w Bostonie w 1996 roku przez wokalistę, basistę i autora tekstów pochodzenia irlandzkiego, Kena Caseya. Od ćwierćwiecza zaszczepiają w swoich fanach gorące uczucia do Irlandii w piosenkach-hymnach, stworzonych do głośnego i tłumnego odśpiewania na koncertach. Do dzisiaj są jednym z najpopularniejszych zespołów punkowych w USA, a ich występy słyną z niesamowitej energii, interakcji z publiką i niepowtarzalnego klimatu rodem z obchodów Dnia św. Patryka.

W 2021 roku zespół wydał swój dziesiąty album, Turn Up That Dial, którego przesłanie Ken Casey ujął w słowach: Put your fist up and play it loud! (Podnieś pięść i puść to głośno!). Bez wątpienia utwory z tego wydawnictwa usłyszymy na koncercie. Oczywiście nie zabraknie też takich klasyków jak Im Shipping Up to Boston czy Rose Tattoo, więc szykujcie się na czerwiec na wspólny wykon z zespołem i tłumem fanów!
https://dropkickmurphys.com/
https://www.facebook.com/DropkickMurphys
https://www.instagram.com/dropkickmurphys/
BILETY w sprzedaży od 25 marca, godz. 10:00 na: tickets.b90.pl