Duet Karaś / Rogucki Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Duet Karaś / Rogucki Opinie (2)

  • sobota, 4 grudnia, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    65 - 85
    Kup bilet
    sprzedaż: 58 760-70-10

"Bolesne strzały w serce", czyli utwory z albumu duetu Karaś / Rogucki, zawładnęły ostatnio Starym Maneżem 23 czerwca 2021. Po fenomenalnym sukcesie artystów, będziemy mieli okazję usłyszeć ich ponownie 4 grudnia 2021 r.

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Płyta ukazała się 14 lutego 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. Nie są to zwykłe piosenki o miłości.

Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.
Kup bilet