Dungeon Beats feat. Commodo Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Dungeon Beats feat. Commodo

Ostatni przystanek trasy Dungeon Beats 2020 to sopocki Sfinks700, legendarne już miejsce, które wielokrotnie gościło pionierów basowego underground'u. Fakt ten w połączeniu z niewybrednością miejscowych head'ów zobowiązuje nas, by zaprezentować kogoś, kto jak nikt nadaje tempo scenie, łamie kojarzone z nią schematy, odkrywa i łączy nowe wpływy Commodo*!

W niespełna dekadę Dominic Tarasek aka Commodo* stał się jednym z najbardziej cenionych producentów underground'owych wydając grime, dubstep i niezdefiniowane, eksperymentalne style na takich label'ach jak DEEP MEDi, Black Box, Bandulu czy Hotline.
Jego przepełnione perkusjonaliami, melodyjne kompozycje, to jak sam twierdzi, włączanie muzycznych, często zahaczających o hip-hop, wpływów z dzieciństwa do dubstep'owego szablonu. Sam określa swoją twórczość jako eksplorację tempa 140bpm i dość stanowczo unika jej szufladkowania.

Ciężko trafić na artystę z dorobkiem tak charakterystycznym i nieszablonowym jak on i choć sam nie przypisuje sobie wielkich zasług, Commodo należy do grona niewielu producentów, którzy przyczynili się do powstania nowego brzmienia, określanego mianem 140. Wraz z rozwojem jego twórczości pojawiła się nowa generacja artystów takich jak Bengal Sound, Sir Hiss czy DE-TÜ, którzy prezentują alternatywne, oryginalne kierunki nowo powstałego sound'u.

22 maja wyruszamy do Sopotu wraz z zaprzyjaźnioną poznańską inicjatywą DrumObsession, która pełnym dramenbejsowym składem przejmie stery na sfinksowej Fontannie. Główną scenę niezmiennie zasilimy najlepszymi lokalnymi strażnikami basu i mocnym Dungeon Beats'owym support'em.


Main Stage - Powered by: Pandadread Sound System
- Commodo* [UK / DEEP MEDi / Bandulu / Black Acre]
- Hitman [Poznań / Dungeon Beats / KWAIOTO Records / DIRTY BEATS]
- CrissNSA [Poznań / Dungeon Beats / Come Meditate]
- k.o [Poznań / Dungeon Beats / DrumObsession]
- DIA [Gdynia / Synestezja]
- Trichom [Gdynia / Syndrome Of Disorder / Dubstep Trójmiasto]

Fontanna - DrumObsession Takeover
- Alegria [Poznań / DrumObsession / Bassdrive.com]
- Artiztix [Poznań / Drum Obsession ]
- Impakt [Poznań / DrumObsession]
- k.o [ Poznań / Dungeon Beats / DrumObsession]
- STC [ Poznań / Black Crane / DrumObsession]
- Zoo-E [ Poznań / DrumObsession ]