Dziedzic vs Rachoń - Muzyka Organika vol. 3 Teatr BOTO Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dziedzic vs Rachoń - Muzyka Organika vol. 3

Krzysztof Dziedzic
Zaliczany do czołówki polskich jazzmanów, twórca grupy Polish Drummers, dla wielu guru polskiej perkusji. Współpracował z takimi nazwiskami jak Nigel Kennedy, Boy George, John Lord, Tomasz Szukalski, Janusz Muniak czy Wojciech Karolak.
Więcej o artyście dowiecie się z obszernego wywiadu opublikowanego na łamach Magazynu Perkusista:
http://magazynperkusista.pl/raport/3994-o-stanie-polskiego-bebnienia-krzysztof-dziedzic
Video: 
https://www.youtube.com/watch?v=0acONigHtgE
https://www.youtube.com/watch?v=rCymOXeg0B0

jazz - koncerty w Trójmieście


Piotr Rachoń 
Urodzony 1977r. w Katowicach. Koncertuje od 1992 r. w klubach, teatrach, salach koncertowych oraz festiwalach w kraju i za granicą. W latach 2003-2005 współtworzył trio Pulsarus, z którym nagrał album"Digital Freejazz".
W 2004 r. poprowadził autorski projekt AVATAR - trzynastoosobową orkiestrę w międzynarodowej obsadzie, z udziałem m.in. Jurija Yaremtchuka, Olgi Szwajgier i Gendosa Chamzyryna.
W kolejnych latach koncertował u boku takich muzyków jak: Elliott Sharp (USA), Shoji Hano (JP), Mazzoll (PL), Sainkho Namtchylak(TUVA), John Dobie (UK), Jorgos Skolias (PL), Kimie Sakaki (JP), Gendos Chamzyryn (TUVA), Jurij Yaremtchuk (UKRAINA), Elena Belyaeva (RU).
Wykonał również szereg recitali fortepianowych, m.in. w Moskwie, Sankt Petersburgu, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
W 2009 r. powołał do życia trio Requiem for Mozart (z udziałem Mateusza Rybickiego i Michała Litwińca), z którym opracował autorską adaptację requiem W. A. MOZARTA. Premiera tego wydarzenia miała miejsce w sierpniu 2009 r. w Dubrovniku podczas festiwalu "Le Petit Festival Du Theatre"
Od 2012 r. związany jest z zespołem NIGHT OUT - autorskim projektem wokalno-instrumentalnym, charakteryzującym się mocnym brzmieniem, często wspartym elektroniką.
Współtworzy również projekt JazzBlaster - wydający obecnie płytę złożoną z postjazzowych interpretacji Depeche Mode:
Równolegle pracuje z grupą THE LIONS - regge'owo-jazzową orkiestrą znaną fanom gatunku od niespełna dwudziestu lat. Komponuje, nagrywa, kreuje, jak również bierze udział gościnny w wielu projektach na terenie całego kraju.

***
Bilety: 30 zł
Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/