Dziękujemy i strajkujemy Stadion Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Dziękujemy i strajkujemy Opinie (62)

Spotykamy się o godz. 16.45 na parkingu pod Stadionem Energa Gdańsk, ruszamy o 17:00. Cała Polska walczy. My również walczymy. Dlatego OGROMNE PODZIEKOWANIA należą się również służbom, które dbają o nasze bezpieczeństwo. Dociera do mnie masa informacji na temat tego, jak profesjonalnie zachowuje się Policja wobec strajkujących. Nie szukają winnych na siłę, nie szukają powodów do wystawiania mandatów, pytają jak mogą pomóc w kwestii bezpieczeństwa BRAWO! Podziękujmy im!

Plan przejazdu:
- Zbiórka na parkingu przy stadionie - https://linkd.pl/dru2
- Jedziemy w prawo w kierunku ul. Marynarki Polskiej a potem przez ul. Jana z Kolna
- Po drodze mijamy ważne punkty symbolizujące WALKĘ O WOLNOŚĆ (Stoczna Gdańska, ECS wraz z Pomnikiem Poległych Stoczniowców oraz fragment muru Drogi Do Wolności)
- Odbijamy (lekko) w prawo w kierunku Zieleniaka
- Skręcamy w lewo w kierunku Dworca PKP
- Na wysokości Huciska skręcamy w kierunku ul. Nowe Ogrody ZATRZYMUJEMY SIĘ POD KOMENDĄ vis a vis Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Wyłączamy światła OPRÓCZ AWARYJNYCH, wysiadamy z samochodów i wołamy D Z I Ę K U J E M Y. Dajmy IM znać, że doceniamy ich pracę. Małe duże STO LAT też będzie mile widziane.

PS. Jeśli około godz. 18.00 zbiorą się piesi w okolicach pomnika Króla Jana III Sobieskiego to nie mam żadnych narzędzi aby im tego zabronić. Pamiętajcie o maseczkach po wyjściu z pojazdów oraz o dystansie społecznym.