stat

Zapraszamy uczniów klas 13 szkoły podstawowej wraz z nauczycielami na wyjątkowy seans filmowy. To świetna okazja, by odkrywać świat kina w przyjaznej atmosferze i przeżyć wspólnie niezwykłą przygodę na dużym ekranie. Film może być wstępem do warsztatów lub inspiracją do rozmów i dalszych działań edukacyjnych w szkole.

Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka | 7+ | reż. Juan Jesus Garcia Galo i Pedro Solís García | 2024 | animacja | 1 godz. 22 min | polski dubbing

Tom i Mary wyruszają w niezwykłą podróż, która uczy, że odwaga, współpraca i przyjaźń pomagają pokonać największe trudności. Razem z nowymi towarzyszami dzieci odkryją wartość rodziny, wzajemnej pomocy i odpowiedzialności. To film pełen emocji, przygód i lekcji, które zostaną z najmłodszymi na długo po seansie.
Zabierz swoją klasę w podróż przez Dziki Zachód!

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
  • Kontakt
    58 772-41-12
paź 3

piątek, g. 18:00

Gdańsk,
bilety 18 zł
ulgowy 15 zł
paź 12

niedziela, g. 11:00

bilety 10 zł
ulgowy 10 zł