Dzielnicowa Impreza na Orientację HARPUŚ z mapą na Żabiankę! Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzielnicowa Impreza na Orientację HARPUŚ z mapą na Żabiankę!

Rusz z mapą po przygodę. Zapraszamy na bieg na orientację w trójmiejskich parkach- tym razem 1 grudnia odwiedzimy po raz pierwszy Park Przymorze.. Orientacja sportowa to sport dla wszystkich, znajdziemy trasy łatwiejsze i trudniejsze. Przyjdź w sobotę i baw się z nami.

Harpuś jest rekreacyjną imprezą na orientację - jest otwarta dla wszystkich, osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji i umiejętności. Orienteering, czyli właśnie aktywność z mapą nie bez powodu nazywany jest zielonym sportem.  Orientację sportową możesz uprawiać w każdym wieku - jest to sport zarówno dla osób, które chcą wyczynowo trenować, jak i dla tych, które pragną po prostu aktywnie spędzić czas na łonie natury. Nie ma chyba drugiego takiego sportu, który łączy całe rodziny i pokolenia. Podczas naszego Harpusia będziesz mieć okazję poznać trójmiejskie lasy i parki.
Rusz z mapą po przygodę! Aktywna niedziela przed nami.


Świetna zabawa gwarantowana - 4 trasy do wyboru. Zapraszamy najmłodsze szkraby, rodziny z małymi i dużymi dziećmi i prawie dorosłą młodzieżą! Doświadczeni biegacze też znajdą trasę na dobry trening!

W niedzielę dla każdego przygotujemy kolorową, profesjonalną mapę, po powrocie na metę wszyscy biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i upominków oraz otrzymają pamiątkowy dyplom.
Rusz z mapą po przygodę!
Zapisy on-line i wszelkie szczegóły dostępne będą na www.harpagan.pl/harpus/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-25 zł
  • Bilet ulgowy
    1-15 zł
Mieszkańcy dzielnicy Żabianka startują bezpłatnie dzięki wsparciu Rady Dzielnicy