Dzielnicowe Targi Pracy Sieć centrów sąsiedzkich Gdynia Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Dzielnicowe Targi Pracy

targi

termin
lut 27
środa Godz. 15:30 - 17:00
miejsce Sieć centrów sąsiedzkich
adres Gdynia, Chylońska 237
bilety
wstęp wolny

Dużymi krokami zbliżają się Dzielnicowe Targi Pracy w Przystani Chylońska 237 na Cisowej w Gdyni. Wydarzenie, które 27 lutego w godzinach 15.30 - 17.00 zorganizują Laboratorium Innowacji Społecznych i Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, to doskonała okazja spotkania poszukujących pracy z lokalnymi przedsiębiorcami oferującymi zatrudnienie w wielu gałęziach przemysłu, usług i administracji. Doradcy zawodowi pomogą w sporządzeniu profesjonalnego CV i przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Trójmiejskie Targi Pracy 2019

maj 13-14

poniedziałek - wtorek, g. 09:00 - 16:00

Polfish 2019

maj 29-31

środa - piątek, g. 10:00

Gdańsk,
- Pierwsze Dzielnicowe Targi Pracy zorganizowaliśmy wspólnie z PUP w Gdyni w listopadzie ubiegłego roku. Ich bazą była Przystań Śmidowicza 49 na Oksywiu. - przypomina Beata Prusak z Laboratorium Innowacji Społecznych, koordynująca projekt pn. System Aktywizacji Społeczno - Zawodowej w Gdyni. - Spotkanie poszukujących zatrudnienia z pracodawcami zostało zaplanowane w godzinach popołudniowych, co niewątpliwie ułatwiło odwiedziny uczniom, absolwentom, bezrobotnym i tym, którzy marzą o zmianie miejsca pracy. Swoje oferty zaprezentowało wtedy 16 firm, reprezentujących przemysł stoczniowy, usługi, handel, służby mundurowe i administrację. Duża frekwencja listopadowych Targów Pracy na Oksywiu jasno pokazała, że nowa formuła takich spotkań się sprawdziła i warto kontynuować je w innych dzielnicach Gdyni.

Najbliższe Dzielnicowe Targi Pracy odbędą się 27 lutego, w godzinach 15.30-17.00. Tym razem zapraszamy do Przystani Chylońska 237 w Gdyni Cisowej (budynek byłego Zespołu Szkół Chemicznych). Lokalizacja z pewnością zachęci do odwiedzin mieszkańców najbliższej okolicy, ale po drodze mogą też mieć tu mieszkańcy całej Chyloni, Grabówka, Pustek Cisowskich, sąsiedniej Rumi, a nawet Redy, czy Pucka.

Poza bogatą ofertą zatrudnienia, na Dzielnicowych Targach Pracy będzie można spotkać się z doradcą zawodowym. Specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy podpowiedzą, jak sporządzić profesjonalne CV i na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej.