Dzień Dziecka w kinie Helios! Helios Riviera Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka w kinie Helios!

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku. W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych.

w każdy piątek (do 26.08), g. 21:30 - 23:30

Gdańsk, plaża Stogi wejście 26
- Cruella powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.
- "Krudowie 2" potrzebują nowego miejsca do życia i zamieszkują z rodziną Bettermanów, którzy znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy pojawiają się napięcia między obiema rodzinami nowe zagrożenie zmusi je współpracy i stworzenia wspólnej przyszłości.
- "Tom & Jerry" to uwielbiani przez dzieci bohaterowie, ale tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do niewyobrażalnego podjęcia współpracy.

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 29-30 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!
W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    26,90 zł
  • Przedsprzedaż
    17,90 - 23,90 zł
Na weekend Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

3 dni+ do seansu - 17,90 zł
2 dni do seansu - 20,90 zł
1 dzień do seansu - 23,90 zł
Cene w dniu seansu - 26,90 zł

Czytaj także