stat
Wydarzenie już się odbyło
lis 8

sobota, g. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą niedzielę (do 11.01.2026), g. 11:00, 12:30, 14:00

Gdańsk,
bilety 120 zł
Akwarium Gdyńskie zaprasza mieszkańców i gości Trójmiasta na wyjątkowe wydarzenie Dzień Edukacji Morskiej. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Tylko raz w roku Akwarium Gdyńskie otwiera dla wszystkich drzwi Centrum Edukacji przestrzeni, w której nauka łączy się z zabawą, a dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi odkrywcy podwodnego świata. Podczas Dnia Edukacji Morskiej na odwiedzających czeka sześć wyjątkowych sal, w których można uczyć się, grać, malować i poznawać tajemnice morza.
W laboratoriach i salach tematycznych przygotowano m.in. mikroskopowe obserwacje organizmów morskich, sprzęt używany do  badań terenowych, gry rodzinne, kolorowe zadania dla najmłodszych i warsztaty kreatywne dla starszych. Za udział w atrakcjach można zdobywać pieczątki i wymienić je na drobny upominek. To doskonała okazja, by poznać miejsca, które na co dzień są dostępne głównie dla grup szkolnych.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Bilet ulgowy
    28 zł
Dzieci do lat 5 wchodzą do Akwarium Gdyńskiego za darmo.
Wejście do Centrum Edukacji w ramach zakupu biletu wstępu do Akwarium Gdyńskiego.