Dzień Otwarty Executive MBA GFKM Rewita Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Executive MBA GFKM

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów zaprasza na Dzień Otwarty Programu Executive MBA, który odbędzie się w Sopocie 7 czerwca.

To doskonała okazja, by "przetestować" wykładowców i sposób prowadzenia zajęć oraz pozyskać szczegółowe informacje nie tylko od zarządzających programem, ale także od jego uczestników.
- Decyzja o udziale w programie MBA powinna być podejmowana ze świadomością, że to nie tylko ogromna szansa na rozwój kompetencji niezbędnych w pracy menedżera oraz na zdobycie unikalnej wiedzy i, co za tym idzie na awans i wyższe zarobki. To przede wszystkim konkretny czas i wysiłek, który trzeba włożyć w naukę. Podczas Dni Otwartych dajemy przedsmak tego, z czym wiąże się udział w MBA. Swoimi doświadczeniami dzielą się też uczestnicy programów, co dla kandydatów jest zwykle szczególnie cenne - mówi dr Przemysław Wajda, Dyrektor Programu MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Zainteresowani MBA wezmą udział w sesji zatytułowanej:
Komunikacja wewnętrzna, którą poprowadzi Jarosław Bogusz.

Udział w 2-letnim (4 semestry) programie MBA to wydatek powyżej 40 tys. złotych. Wnioskując z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak to opłacalna inwestycja. Mediana wynagrodzeń absolwentów MBA wyniosła w 2018 roku 12 500 zł brutto miesięcznie. Co czwarty zarabiał 19 240 zł i więcej. Najwyższy poziom wynagrodzeń odnotowano na stanowiskach dyrektorskich - mediana w tej kategorii to 19 977 zł (bez dyplomu MBA - 12 822 zł), co czwarty badany zarabiał 25 934 złotych brutto i więcej.

Udział w Dniu Otwartym jest bezpłatny. Konieczna jest mailowa rejestracja na adres: h.fratczak@gfkm.pl