stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Galerii Cosma - Święto dzielnicy Viva Oliva 2023

Wydarzenie w ramach

Nadchodzi Święto dzielnicy Viva Oliva - największa dzielnicowa impreza w Trójmieście, stworzona i realizowana przez organizację pozarządową, nieprzerwanie od 2012 roku.

Koncerty, pokazy, warsztaty, treningi, działania plenerowe - każdy znajdzie coś dla siebie i przeżyje świetny, inspirujący dzień w atmosferze relaksu i zabawy. Mamy przyjemność ogłosić, że Cosma Gallery została umieszczona w programie obchodów. Zapraszamy serdecznie 3 czerwca 12.00-15.00.

Nasze propozycje na ten dzień:

1. Przegląd malarstwa artystów współpracujących z galerią
, m.innymi Prof. Czesław Tumielewicz, Prof. Mariusz Kulpa, Dariusz Miliński, Jacek Maślankiewicz, Marek Okrassa, Prof. Mieto Olszewski, Henryk Trojan, Łukasz Breitenbach, Daniel Gromacki, Anita Cempa, Magdalena Giesek, Halina Nowicka i inni.

Zachęcamy by przyjrzeć się dziełom, które nie zostały sprzedane na ostatniej aukcji sztuki. Wiele z nich to wartościowe, ciekawe prace. Jeszcze tylko przez kilka dni dostępne będą w sprzedaży po aukcyjnej w bardzo atrakcyjnych cenach od 1000 pln.

2. Wystawa malarstwa i rzeźby pt. NORWID
- wystawa przygotowana w hołdzie Norwidowi.
https://facebook.com/events/s/norwid-zbiorowa-wystawa-w-ho%C5%82d/958760111825721/

3. Strefa relaksu w ogrodzie galerii sztuki - kolorowanki, lemoniady, popcorn dla dzieci gratis.

4. Porady architekta wnętrz dotyczące rozwiązań wnętrzarskich, remontowych i wyboru dzieł sztuki do wnętrza.

Zapraszamy, wstęp wolny!
*w tle fragment obrazu Wojciecha Góreckiego pt. Park Oliwski.
Obraz jest częścią wystawy zbiorowej pt Norwid - artyści w hołdzie dla Cypriana Kamila Norwida. Można go będzie zobaczyć w naszej galerii podczas dnia otwartego.