Dzień Rodzeństwa - spotkanie i warsztaty Gdynia InfoBox Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Rodzeństwa - spotkanie i warsztaty Opinie (1)

Samorząd gdyński wprowadza do kalendarza gdyńskich świąt Dzień Rodzeństwa, który obchodzony będzie 22 października każdego roku. Z tej okazji w godzinach 11.00 - 16.00 w Gdynia InfoBox odbędzie się Spotkanie rodzinne.

w każdy czwartek (do 27.01), g. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Inicjatywa obchodów Dnia Rodzeństwa w naszym mieście zrodziła się wraz z powstaniem projektu Gdynia Rodzinna. Będzie on dopełnieniem funkcjonujących już świąt rodzinnych - Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Dziecka oraz Dnia Rodziny. Dzień Rodzeństwa dotyczy osób w różnym wieku, może go świętować każdy, kto posiada rodzeństwo.
Wydarzenie to może być doskonałą okazją do zacieśnienia i pielęgnowania relacji rodzinnych. Wierzymy, że zostanie ono pozytywnie odebrane przez gdynian i stanie się nową gdyńską tradycją.

Na sobotnie warsztaty zapraszamy całe rodziny. W trakcie spotkania będzie można przygotować prezent dla siostry lub brata. Będziemy tworzyć ramki na pamiątkowe zdjęcie oraz malować kubki ceramiczne, które przygotowane własnoręcznie staną się wyjątkowym prezentem dla rodzeństwa. Uczestnicy warsztatów otrzymają kartki pocztowe ze znaczkiem, które można będzie wysłać do siostry lub brata.

Czytaj także