Dzień dziecka Sopot Centrum Sopot Sprawdź!
stat

Dzień dziecka

Już niebawem swoje święto będą obchodziły dzieci małe i duże. Zapraszamy całe rodziny do odwiedzenia w tym czasie Sopot Centrum!

W najbliższą środę w godzinach 14:00 -18:00 na deptaku przy ulicy Dworcowej 7* będzie czekała na Was animatorka, dla której spędzanie czasu z dziećmi stanowi największą przyjemność. W tym dniu Sopot nabierze kolorów dzięki barwnie pomalowanym buźkom prezentującym zwierzątka i postaci z bajek.

Do wspólnej zabawy zaprasza także Biuro Podróży Itaka Sopot Centrum. Tematem przewodnim będzie malowanie najsłynniejszych zabytków świata oraz postaci SCOOBY DOO i jego towarzyszy z katalogu Rodzinne Wakacje.
Dodatkowo w ramach konkursu przygotowanego przez ITAKĘ "Ja & ITAKA" , każde dziecko malujące swoją podobiznę z logiem Itaki i uczestniczące w zabawie otrzyma słodki upominek. Rodzice zwycięskiej pracy otrzymają dodatkowo butelkę zimnego Prosecco.

Specjalną ofertę z tej okazji przygotowały także Księgarnie Świat Książki W dniach 30.05 - 01.06 przy zakupie wybranych pozycji książkowych dla dzieci wydawnictwa Olesiejuk, obowiązywać będzie rabat w wysokości 25%.

*W przypadku niesprzyjającej pogody, zapraszamy do holu głównego Sopot Centrum.

Zapraszamy serdecznie wraz z pociechami, już w najbliższą środę do Sopot Centrum!