Dzień kobiet 2017 w U7 Centrum U7 Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzień kobiet 2017 w U7

Wiele osób pogardliwie nazywa ten dzień "komunistycznym świętem", ale spróbujcie 8 marca nie dać swojej ukochanej kobiecie choćby kwiatka. To dzień, w którym kobiety ubóstwiają być dopieszczane i nie inaczej będzie w Centrum U7. My o piękne połówki zadbamy, uwaga!, w sobotę, 11 marca,  od godziny 19 . Przygotowaliśmy dla Was, drogie Panie, kilka niespodzianek oraz promocji. 

Dzień Kobiet jest obecnie oficjalnym świętem w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Włoszech, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie i Zambii. Mężczyźni wręczają wtedy znajomym kobietom - matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. W niektórych krajach (jak Rumunia) dzień ten jest równoważny z dniem matki, podczas którego dzieci ofiarują drobne prezenty swoim matkom i babciom. Co ciekawe, w Rosji tego wyjątkowego dnia kobiety najczęściej otrzymują...czekoladę. My nie możemy do końca zdradzić, co dla Was przygotujemy, ale będzie to naprawdę fajna i miła niespodzianka. 


A czego możecie spodziewać się od nas, Drogie Panie? W sobotę, 11 marca, od godziny 19

- Na wejściu każda z Was otrzyma od Nas przemiłą niespodziankę oraz specjalne zaproszenie do Centrum U7. 

- Będziemy organizować konkursy, rzecz jasna z nagrodami, czyli losowania torów i inne takie zabawy, z których doskonale nas znacie.

- Będą promocje na drinki

- Być może będzie jeszcze jedna niespodzianka, o której dowiecie się...już na miejscu :-) 

Dodatkowo w środę, 8 marca, będziecie mogły spotkać Nas na terenie całego Trójmiasta, gdzie - a jakże! - będziemy rozdawać Wam kwiaty. Tego dnia WSZYSTKIE Panie, które przyjdą do Centrum U7, również otrzymają od Nas kwiatka. Będą miały również zniżkę na bilard oraz bowling. 

Jak bawiliśmy się w ubiegłym roku w Gdyni?

Jak bawiliśmy się w ubiegłym roku w Gdańsku? 

Zarówno 8 marca, jak i trzy dni później, gwarantujemy przyjemne towarzystwo, kapitalną atmosferę, mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji i DOSKONAŁY humor nie tylko w ten dzień , ale kilka kolejnych również. Sprawdźcie Nas!

 

Czytaj także