Dzień warzyw i owoców z VIENIEM Stacja Food Hall Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Dzień warzyw i owoców z VIENIEM

Rośliny są spoko i każdy o tym wie! Dlatego postanowiliśmy poświęcić im cały jeden dzień, a mianowicie piątek 15 października. Zaczniemy wyjątkowo od baru, bo właśnie tego dnia premierę będzie miało nasze nowe menu koktajli.

Relacja z imprezy

29 maja - 31 grudnia 2021, g. 11:00, 12:30, 14:00

28 maja - 31 grudnia 2021, g. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
Nasz bar team zaskoczy Was tu owocową eksplozją smaków i pokaże totalnie najwyższy poziom sztuki barmańskiej. Spodziewajcie się zatem własnego wyrobu syropów, dodatków i infuzowanych alkoholi - top of the top. A skoro już premiera, to musi być też dobra promka. Zatem wszystkie koktajle z nowego menu macie w ofercie 2+1. Ok? 

A już o 18:30 w naszych skromnych progach gościć będziemy VIENIA, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów i wokalistów na polskiej scenie muzycznej, a do tego jaroszem od trzynastu lat i promotorem zdrowej kuchni oraz ekologicznej etyki. Więc już wiecie dlaczego to właśnie z nim się spotkacie.

W The Kitchen zorganizuje dla Was roślinny live cooking, podczas którego wspólnie przygotujemy warzywne i owocowe dania. Wstęp free!
_________________
PIOTR VIENIO WIĘCŁAWSKI
Autor tekstów, producent muzyczny, reżyser, dziennikarz radiowy a także utalentowany kucharz i gastroinfluencer; finalista programu Top Chef.
Z poczuciem odpowiedzialności oraz misji promuje zdrową kuchnię oraz ekologiczną etykę.
Rozwija się na polu dziennikarskim, tworząc dla magazynu Aktivist cykl Szamowyzwalacz, czyli Vienia rozmowy przy stole. Współprowadzi program COOL turyści (emitowany przez Travel Chanel Poland) oraz, wraz z Adą Marczewską, autorski program kulinarny Ślinotok na kanale Kuchnia+. Na tym samym kanale prowadził również, wspólnie ze zwyciężczynią programu Hells kitchen, program Akcja improwizacja.