Dzienny Azymut etap 4 z 4 Gdynia Działki Leśne Sprawdź!
stat

Dzienny Azymut etap 4 z 4

  • czwartek, 1 września 2022, godz. 18:00
  • Lokalizacja
    Gdynia Działki Leśne
    Organizator: Azymut 45
  • Bilety
    10,00 - 30,00

Dzienny Azymut to cykl wiosenno-letnich wieczornych biegów na orientację. Zapraszamy na drugi z czterech etapów. Spotykamy się w Gdyni - Działkach Leśnych.

Dzienny Azymut to świetna okazja by rozpocząć przygodę z biegiem, marszem, lub spacerem na orientację. Zawody odbywają się na terenie trójmiejskich parków i osiedli. Każdy z uczestników otrzymuje mapę, według której znajduje punkty w terenie. Obecność przy punktach potwierdzana jest elektronicznym chipem. Przy klasyfikacji końcowej będą brane pod uwagę najlepsze trzy z czterech biegów.

Do wyboru uczestnicy mają cztery trasy:

Pierwsza kategoria to "Płotka" -  stworzona jest z myślą o najmłodszych uczestnikach oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z orientacją; trasa jest niedługa i przebiega w pobliżu Centrum Zawodów. To świetna trasa na zachętę.

Druga kategoria to "Pstrąg" - polecamy ją osobom, które już zetknęły się z imprezami na orientację, ale jeszcze nie czują się zbyt pewnie i na siłach na starty na dłuższej i trudniejszej trasie.

Trzecia w kolejności  kategoria to "Pirania" - polecamy ją osobom obeznanym z mapą, którym żadne wyzwanie nie jest straszne.

Najtrudniejsze i najdłuższe są trasy w kategorii "Rekin" - jest ona stworzona dla zawodników wyczynowych, którzy oprócz sporych wyzwań, lubią się także porządnie zmęczyć na trasie.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Zapraszamy!
wrz 10

sobota, g. 10:00

Gdańsk, Zbiornik Augustowska
gru 3

sobota, g. 04:00

Gdańsk, Kościerska 7