Dziwny świat - Seans Przyjazny Sensorycznie Helios Riviera Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dziwny świat - Seans Przyjazny Sensorycznie

Helios zaprasza na Seans Przyjazny Sensorycznie. Możliwość oglądania filmów w warunkach kinowych to absolutnie wyjątkowe przeżycie. Świadomość, że dla osób z nadwrażliwością sensoryczną, w tym między innymi w spektrum autyzmu, wizyta w kinie może być ogromnym wyzwaniem sprawiła, że sieć kin Helios wprowadziła do swej oferty nowy cykl - Seanse Przyjazne Sensorycznie. Najbliższy pokaz z animacją Dziwny świat będzie miał miejsce już w najbliższą sobotę, 26 listopada o godzinie 10.15 we wszystkich kinach Helios.

Aby każdy widz mógł cieszyć się filmowymi emocjami i czuć się dobrze w warunkach kinowych, podczas Seansu Przyjaznego Sensorycznie zapewniona zostanie bezpieczna i komfortowa przestrzeń.

Uczestnicy seansu będą mieli możliwość poruszania się w sali kinowej oraz swobodę w wyrażaniu emocji podczas seansu. Ważnym aspektem jest także jaśniejsze oświetlenie sali w trakcie całego seansu, niższy poziom głośności filmu, a także brak bloku reklamowego.

Partnerem merytorycznym Seansów Przyjaznych Sensorycznie jest Fundacja Kultury bez Barier.
Wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios film Dziwny świat zabierze widzów w podróż po niezbadanej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów - legendarnych odkrywców - z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji. Jak mówi reżyser Don Hall, Dziwny świat to ukłon w stronę brukowych magazynów popularnych od pierwszej połowy XX wieku czasopism fantastycznych drukowanych na tanim papierze. W okresie dorastania uwielbiałem czytać brukowce - wspomina. - Opowiadały one często o niezwykłych przygodach grupy eksploratorów odkrywających ukryte światy czy prastare stworzenia. W dużym stopniu zainspirowały "Dziwny świat.

Sieć kin Helios zaprasza na najbliższy Seans Przyjazny Sensorycznie. Szczegóły oraz bilety na pokaz filmu Dziwny świat dostępne są na stronie www.helios.pl/bezbarier.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25,90 zł
  • Przedsprzedaż
    17,90 - 23,90 zł
CENNIK:
4 i więcej dni przed seansem - 17,90 zł
3 dni przed seansem - 19,90 zł
2 dni przed seansem - 21,90 zł
1 dzień przed seansem - 23,90 zł
w dniu seansu - 25,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.