EPAM SEC 2019 Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

EPAM SEC 2019

Coroczna konferencja Software Engineering Conference (SEC) to największe wydarzenie technologiczne organizowane przez EPAM Systems, skupiające tysiące pasjonatów technologii z całego świata. Spotykamy się, aby wspólne dzielić się pomysłami, poszerzać wiedzę techniczną i nawiazywać nowe kontakty.

Uczestnicy

Konferencję odwiedzi ponad 1200 gości z USA, Kanady, Chin, Indii, Wietnamu oraz wielu innych krajów.

Prelegenci

Ponad 40 prelegentów z całego świata podzieli się swoją wiedzą z obszaru nowoczesnych technologii, inżynierii i innowacji w zakresie DELIVERY. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe korporacje, takie jak Facebook, Google, Bernard Global, Vocalink, Regeneron Pharmaceuticals i Liberty Global, opowiedzą nam o swoich doświadczeniach, nowych pomysłach i możliwościach biznesowych.

Nasi Partnerzy

Z dumą ogłaszamy, że nasi partnerzy strategiczni: Microsoft, Google Cloud, Sitecore, AWS, commercetools oraz UiPath będą aktywnie wspierać tegoroczną edycję SEC. Czekamy z niecierpliwością na ogromną dawkę inspiracji i praktycznej wiedzy.

Nasze Społeczności

W tym roku przed publicznością zaprezentują się eksperci EPAM z ramienia 15 communities. Wśród nich inżynierowie, projektanci i liderzy, z którymi będzie można się spotkać w trakcie specjalnie zaplanowanych sesji.

Szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się tutaj

Dowiedz się więcej o konferencji i jej programie w tym miejscu.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu konferencji SEC w mediach społecznościowych, aby otrzymywać najnowsze informacje o tegorocznej edycji:
Facebook: https://www.facebook.com/epamsec/
Instagram: https://www.instagram.com/epamsec

Czytaj także