stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ed Sheeran - Gdańsk 2024 Opinie (14)

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Artysta wystąpi 12 i 13 lipca 2024 r. na Polsat Plus Arena Gdańsk. Koncert w Gdańsku to nie lada gratka dla fanów Eda Sheerana. Artysta słynie z energetycznych występów i z pewnością porwie publiczność do tańca.

lip 19-20

piątek - sobota, g. 17:00

bilety 249 - 449 zł
wyprzedane
gru 1

niedziela, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 139-210 zł
Kup bilet
• 16:00 - Otwarcie bram
• 18:00-18:30 - Występ otwierający: Dawid Tyszkowski
• 19:00-19:45 - Calum Scott
• 20:15 - Ed Sheeran

pop - koncerty w Trójmieście


koniec koncertu ok. 22:30

Piątkowy koncert Eda Sheerana w Gdańsku wyprzedany! Na życzenie fanów, artysta ogłasza dodatkową datę koncertu: sobota 13 lipca 2024!

Ed Sheeran 2024 - GdańskEd Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.Gość specjalny Calum Scott

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek (26.10.2023) o godzinie 10:00. Jedynym autoryzowanym dystrybutorem biletów jest Eventim. Bilety będą dostępne na Eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej EVENTIM PL w formie EVENTIM.Pass.
Ed Sheeran 2024 - Bilety


Płyta - miejsca stojące: 444,00 zł
Trybuny: 444,00 zł
Trybuny: 344,00 zł


Ed Sheeran bilety: bez smartfona nie wejdziesz na koncert

Ci, którzy będą chcieli kupić bilet na koncert, muszą założyć konto na Eventim.pl. Dodatkowo organizatorzy będą akceptować jedynie cyfrowy rodzaj biletu mobilnego Eventim.pass, czyli nabywca nie otrzyma go w żadnej innej formie - ani poprzez wysyłkę pocztową ani elektroniczną.

Dostęp do zakupionych biletów będzie wyłącznie w ramach darmowej aplikacji Eventim.pl, którą trzeba pobrać na smartfona. Natomiast sam proces zakupu jest dokładnie taki sam, jak w przypadku innych rodzajów biletów, czyli przez stronę internetową po wcześniejszym zalogowaniu.

Wszystkie bilety zakupione w ramach jednego zamówienia będą spersonalizowane na jedną osobę zgodnie z danymi podanymi w procesie zakupu. Wchodząc na wydarzenie widzowie będą musieli wejść razem z osobą, której dane znajdują się na bilecie.

Eventim prosi o rozważny zakup, gdyż nie ma możliwości późniejszej zmiany danych. Dodatkowo jeden klient może kupić maksymalnie sześć biletów na koncert.

ED SHEERAN 2024 - JAK DOJECHAĆ NA KONCERT?I BILETY NA KOLEJ SPECJALNĄ
Bilet obowiązuje na trasie Gdańsk Główny-Gdańsk Stadion Expo, Gdańsk Stadion Expo-Gdańsk Główny. Zakupiony bilety obowiązuje w dwie strony (dojazd i powrót z koncertu). Możliwość dojazdu kolejką na koncert tylko z wcześniej zakupionym internetowo biletem (nie będzie możliwości zakupienia biletu na peronie).
Zalety zakupu biletu na kolej specjalną:
- Dojazd z Gdańska Głównego na Stadion Expo tylko w 6min!
- Dedykowana brama wejściowa na Stadion tylko dla osób, które przyjadą koleją specjalną!
- Dedykowana brama oddalona tylko 3min pieszo ze stacji kolejowej Gdańsk Stadion Expo!


II PARK & RIDE to możliwość zakupu biletu na kolej specjalną z dedykowanym jednym miejscem na parkingu niestrzeżonym oddalonym od peronu zaledwie 750m. Parking zlokalizowany jest na Placu Zebrań Ludowych przy ul. Antoniego Giełguda 4 w Gdańsku. Parking czynny od godz. 16:00 w dniu 13.07.2024 do 8:00 w dniu 14.07.2024 (max. godzina odbioru auta).
Ilość pakietu PARK & RIDE ograniczona!
• Bilet P & R upoważnia do zaparkowania jednego pojazdu oraz do przejazdu jednej osoby koleją specjalną (w dwie strony). Pozostali pasażerowie pojazdu chcący skorzystać z kolejki specjalnej powinni zakupić już tylko bilet na kolej specjalną.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    344 - 544 zł
Płyta 444 zł
trybuny: 344 zł, 444 zł, 544 zł
parking 63 - 73 zł
bilet SKM 10,55 zł
Bilet na SKM+Park&Ride 27,43 zł
możliwość zakupu biletu na kolej specjalną z dedykowanym jednym miejscem na parkingu niestrzeżonym oddalonym od peronu zaledwie 750m. Parking zlokalizowany jest na Placu Zebrań Ludowych przy ul. Antoniego Giełguda 4 w Gdańsku.