Eko s(ż)ycie - Warsztaty dla dorosłych Muzeum Miasta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Eko s(ż)ycie - Warsztaty dla dorosłych

Ośrodek edukacji rozpoczyna nową akcję! Będziemy przy waszym wsparciu szyć unikatowe worki dla dzieci. Dlaczego unikatowe, bo zostaną one wykonane z materiałów, które pochodzą z naszych wystaw. Zamiast kontenera na odpady - powstaną worki.

lis 11-14

czwartek - niedziela, g. 17:00

lis 14

niedziela, g. godz., 12:00

Gdańsk,
Zasada jest prosta, we wtorek o 16:45 pod okiem specjalistki wykonasz worek dla siebie oraz dodatkowy dla dzieci. Po całej akcji worki wraz z ciekawymi zadaniami trafią do dzieci potrzebujących.

Monika Anisowicz - Absolwentka szkoły odzieżowej , dzieląca się umiejętnościami sztuki krawieckiej z przyjaciółmi, a od niedawna również z uczestnikami warsztatów w Muzeum Miasta Gdynia. Entuzjastka zarówno nowych jak i klasycznych trendów w modzie. Wolny czas spędza na rowerze, w kajaku ,ćwicząc jogę czy wspinając się na gór szczyty.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

- Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.

- Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.

- Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.

- W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.

- Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.