Ekocuda Gdańsk vol. 5 - Targi Kosmetyków Naturalnych Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Ekocuda Gdańsk vol. 5 - Targi Kosmetyków Naturalnych

Drodzy przedstawiamy Wam nowy termin targów Ekocuda w Gdańsku, które tradycyjnie odbędą się na Stadionie Energa Gdańsk. Mocno wierzymy, że tym razem uda nam się spotkać!

sie 1

niedziela, g. 11:00 - 17:00

Gdańsk,
Będą na Was czekać wystawcy z całego kraju oferujący tysiące wspaniałych produktów, oraz - jak zwykle - liczne warsztaty, wykłady i wszystko to, co naturalne, zdrowe, roślinne i przyjazne środowisku.
Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich, jednak odwiedzający będą mieć też okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

Ekocuda to doskonała okazja do poznania nowych, ciekawych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy nie można przegapić! Poza tym, Odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, np. warsztaty makijażu wykonanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i interesujące wykłady poświęcone urodzie i naturalnej pielęgnacji.

Więcej informacji wkrótce.