Elderbrook B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Elderbrook Opinie (3)

Multiinstrumentalista, producent, wokalista i kompozytor - Elderbrook - wystąpi w maju w trzech polskich miastach. Artysta ma wrodzony talent do tworzenia emocjonalnej muzyki, która eksploruje wrażliwe oraz introspekcyjne tematy tożsamości, dobrostanu psychicznego, a ostatnio także rodzicielstwa.

Relacja z imprezy

muzyka filmowa
Kup bilet
cze 18

niedziela, g. 12:00, 17:00

Gdańsk Sopot,
https://youtu.be/5FVhN8F8qxs

koncerty w Trójmieście


Ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie, nominacje do Grammy i Ivor Novello Awards, trasy koncertowe z Jungle, Rufüs Du Sol czy duetem Odesza oraz współpraca m.in. z CamelPhat, Diplo i Rudimental - wszystkie te sukcesy przyniosły Alexandrowi Kotz (znanemu jako Elderbrook) szanowaną reputację dynamicznego talentu, którego cechuje pewność siebie i swobodna eksploracja różnorodnych odmian muzyki.

Po debiutanckim albumie Why Do We Shake In The Cold? (2020), Elderbrook przygotowuje się do wydania drugiego albumu, w którym zagłębia się w życie zmieniające się pod wpływem ojcostwa. Jego spojrzenie koncentruje się na szerszym obrazie, doceniając małe chwile i głęboki związek z ukochanymi dziećmi. W rezultacie powstaje podnosząca na duchu i taneczna LP, pełna pozytywnego przekazu i magii Elderbrooka.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin