stat
Impreza już się odbyła

Emocje pod kontrolą = relacje bez przemocy. Jeśli masz poczucie, że Twoje emocje wymykają się spod kontroli, reagujesz wybuchowo, agresywnie, czasem w Twoim zachowaniu pojawia się przemoc, dołącz do Programu Emocje pod kontrolą. To program, który uczy jak radzić sobie z trudnymi emocjami i porozumiewać się bez przemocy. To pierwszy krok w stronę spokojniejszego, lepszego życia szukanie wsparcia to oznaka siły, nie słabości.

lip 25

piątek, g. 13:00 - 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wymagana rezerwacja

lip 29

wtorek, g. 11:00

Online
Wstęp wolny
Program realizowany przez Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS w Sopocie daje uczestnikom realną szansę na zatrzymanie przemocy i wprowadzenie pozytywnych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i w relacjach z innymi ludźmi.

W trakcie zajęć nauczysz się, jak rozpoznawać i kontrolować trudne emocje, radzić sobie z napięciem, frustracją i złością w sposób, który nie krzywdzi innych. Wykwalifikowani terapeuci zapewnią Ci wsparcie oraz przekażą praktyczne techniki pozwalające lepiej zarządzać emocjami w codziennych sytuacjach.

Program składa się z 13 spotkań indywidualnych oraz 24 spotkań grupowych. Udział w programie jest bezpłatny. Aby rozpocząć, wystarczy zgłosić się na wstępną konsultację w Punkcie Interwencji Kryzysowej MOPS w Sopocie.

Nabór do programu trwa cały czas możesz dołączyć w każdej chwili.
Zrób pierwszy krok zadzwoń i umów się na rozmowę. Dzięki pomocy specjalistów z Punktu Interwencji Kryzysowej MOPS w Sopocie możesz wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i w relacjach z bliskimi.

Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot, al. Niepodległości 876, w dni robocze w godz. 8.00-19.0), tel. 58 550 14 14, 609 680 115.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.